UaWebcams - мобільний додаток для перегляду веб-камер України

Вступ

UaWebcams - це безкоштовний мобільний додаток для перегляду веб-камер України: міст, гірськолижних і морських курортів, а також камер на кордоні нашої держави.

***

Камери більшості міст відкриваються за допомогою зовнішнього плеєра MxPlayer.

Камери деяких міст (Чернігів, Харків, Сокаль, Радехів, Горохів) відкриваються за допомогою плеєра BSPlayer, про це зазначається червоним шрифтом під назвою веб-камери. Якщо у вас не встановлений BSPlayer, тоді завантажте його з Google Play.

Камери таких міст як Одеса, Суми, Трускавець, Житомир, Миколаїв, що ведуть свої трансляції в Youtube, відкриваються безпосередньо в додатку.

Додаток UaWebcams можна безкоштовно завантажити з Google Play на свій смартфон або планшет на Android.

Потрібна версія Android 4.1, або новіша.

Частота роботи веб-камер - приблизно 70%. Камери більшості зимових курортів на літній період вимикають (за винятком Буковеля), тоді як камери морських курортів переважно не працюють взимку (у них не сезон).

Також можливі технічні збої в роботі веб-камер, проблеми з електропостачанням, обладнанням і так далі. Прохання віднестись з розумінням і не ставити за це низьких оцінок.

Для того, щоб переглядати веб-камери в режимі онлайн, потрібний швидкісний Інтернет (Wi-Fi або 3G/4G). Бажано від 2 Мбіт.

Для зручності всі веб-камери згруповані по рубриках - міста України, камери на кордоні, гірськолижні курорти (Буковель, Драгобрат, Славське і т.д.), та морські курорти (Бердянськ, Затока, Кирилівка тощо).

В додаток були додані веб-камери, що знаходяться у вільному публічному доступі в Інтернеті.

UaWebcams - додаток абсолютно безкоштовний і не призначений для комерційного використання. Основна його мета - надати зручний інтерфейс для перегляду камер, що знаходяться у відкритому доступі.

По темі:

Скачати додаток UaWebcams

Читайте також:

Канал.TV - програма для перегляду українського ТБ Хмарні сховища даних - Топ-10 FastStone Image Viewer — програма для перегляду фотографій


11.11.2018 | 2183 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019