7 безкоштовних програм для подкастів на Android

Вступ

В попередній статті ми говорили про те, що таке подкасти, подкастери і подкастинг. З'ясували основні поняття. Тепер давайте розглянемо, які є основні програми для прослуховування подкастів. Адже на сьогоднішній день подкасти — це одна з найпопулярніших речей на всіх смартфонах і планшетах на Android.

Їх різноманітність росте з кожним днем. Одне очевидно: для того, щоб слухати подкасти, потрібний спеціальний додаток. На щастя, сьогодні додатків (програм) для прослуховування подкастів існує чимало: як платних, так і безкоштовних.

Ми ж поговоримо про безкоштовні програми для подкастів. Для ознайомлення так буде правильно. Вже в процесі, коли ви зрозумієте, чого вам не вистачає в тій чи іншій програмі, ви зможете перейти на якийсь платний варіант. Якщо, звичайно, в цьому виникне потреба. І так — поїхали.

1. BeyondPod

Мій фаворит серед програм для подкатсів. Виглядає доволі аскетично, але привабливо. Плюс, тут немає набридливої реклами, випливаючих банерів. Загалом це відмінний додаток з багатьма корисними функціями і доступом до великої бібліотеки подкастів.

BeyondPod вміє фільтрувати потоки за категоріями: лише аудіо, лише відео, завантажені, незакінчені, не відтворені, сортувати за назвою, за тривалістю і так далі.

Також ви можете самостійно створювати нові категорії, давати їм назви, налаштовувати колір, додавати в категорії нові подкасти і т.д.

Завантажити BeyondPod Podcast Manager

Завантажити BeyondPod for tablets

2. Player FM

Додаток з красивим зовнішнім виглядом — все виглядає наглядно і структуровано. Але не виглядом єдиним — тут і функціонал, і хороші можливості пошуку. Причому, абсолютно неважливо, що ви шукаєте — новини, шоу, чи канали, в будь-якому випадку ви знайдете щось цікаве

Завантажити Player FM

3. Podcast Addict

Є безкоштовний варіант цієї програми з переглядом реклами, або платний без неї. Дизайн тут особливо не вражає, але це компенсуєтсья хорошою функціональністю. Окрім подкастів в Podcast Addict можна налаштувати RSS-стрічку і YouTube-канал, що, погодьтесь, дуже зручно.

На додачу - пристойний список вибору мов пошуку подкастів. Українська в тому числі.

Завантажити Podcast Addict

4. AntennaPod

Ще одна чудова програма для подкастів. Простий, лаконічний і дуже зручний дизайн без будь-яких надлишків. Додаток повністю українізований і не містить реклами.

Подкасти можна додавати через iTunes, через URL, або через імпорт OPML-файлів. Серед усіх безкоштовних програм для подкастів AntennaPod я б обов'язково рекомендував розглядати як один з основних варіантів. Або як додатковий.

Завантажити AntennaPod

5. Stitcher Radio for Podcasts

Перше, що впадає в око - чудовий інтерфейс. Красивий плитковий дизайн приємно тішить око.

Що тут цікавого, крім обгортки? Для україномовного користувача - нічого. Stitcher в основному заточений для пошуку новин, спортивних, комедійних радіошоу на англійській мові. Тому він підійде всім любителям додатків з відточеним дизайном, або тим, хто вивчає англійську мову.

Завантажити Stitcher Radio for Podcasts

6. Podcast Republic

Шосте місце в списку програм для подкастів належить додатку Podcast Republic. Звучить круто. Давайте подивимось, як справи в реалі.

В Podcast Republic можна задати необхідний регіон пошуку подкастів. Україна як держава тут теж існує. Приємно.

В додатку є одна цікава річ. Для людей, які люблять слухати подкасти за кермом, передбачено особливий спосіб відтворення - режим автомобіля (Car Mode). З його допомогою можна звичайними дотиками зупиняти програвання, а також перемотувати подкаст назад і вперед. Ледве не забув. Так, тут є реклама.

Завантажити Podcast Republic

7. Podkicker Podcast Player

Ну і останнє місце в нашому чарті належить додатку Podkicker Podcast Player. Простий, стильний, без зайвих наворотів. Підтримує пошук через iTunes, RSS, OPML. Не містить реклами.

Завантажити Podkicker Podcast Player

На цьому все. Звичайно, ви зможете детальніше вивчити ту, чи іншу програму, більше з нею ознайомитись, оцінити функціонал, зручність використання, інтерфейс і т.д. Адже питання смаку і потреб — воно для кожного індивідуальне. Особисто мені найбільше підходить BeyondPod, тому я ним постійно користуюсь. Але вам, наприклад, може більше сподобатись Player FM, Podcast Addict, або AntennaPod. Тут вже вибір за вами.

Лінки по темі:
BeyondPod Podcast Manager
BeyondPod for Tablets
Player FM
Podcast Addict
AntennaPod
Stitcher Radio for Podcasts
Podcast Republic
Podkicker Podcast Player

Читайте також:
Що таке подкасти
Що таке RSS і як підписатись на канали новин
Програми для читання коміксів на Android


05.02.2016 | 1692 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019