Kanal.TV
29.01.2020 14:14 | рубрика: різне

Ну що - заблокували вам канали? Всім, хто хоче отримати програму Kanal.TV і дивитись канали безкоштовно, пишіть мені на цю пошту romannetua009@gmail.com

Всім відпишу і скажу, що треба зробити. В Google Play не викладаю, тому що там програму заблокують. Самі розумієте чому - з вас будуть просити гроші за перегляд.

Вже додав футбольні канали, і потроху додаю основні - 1+1, 2+2, ТРК Україна, К1, ICTV і так далі. Також є National Geographic, Nat Geo Wild, і деякі російські канали. В першу чергу спортивні.

Ще раз. Щоб отримати apk-файл з програмою, пишіть на пошту romannetua009@gmail.com. Я вишлю програму, за це вам потрібно буде зробити маленьке завдання. Нічого складного - це займе 2-3 хвилини.

На всі додаткові питання відповім в листі. Якщо не сьогодні, то завтра точно. А поки приймаю заявки.

 

Коментарі (0)
Ностальгія про зиму
28.01.2020 17:04 | рубрика: відео

Кинули лінк на забавне відео.

І тут ще кумедно.

Коментарі (0)
Гордість!
12.10.2019 14:12 | рубрика: про високе

Чудове виконання гімну України від Михайла Хоми (він же знаменитий Дзідзьо), і справжня гордість за нашу збірну, яка за Шевченка заграла зовсім в інший футбол.

За Фоменка були одні нерви і валідол - важко було на все це дивитися без шкоди для зорового нерва. А зараз - ну абсолютно інший футбол.

Залишилось ще обіграти високомірних португальців в Києві 14 жовтня - це була б вишенька на торті. Ясно, що нам і нічия підходить, але я вважаю, що настав час обігрувати сильних суперників. Францію свого часу ми ж могли обіграти (тоді, нагадаю, 2-0 перемогли), то чому б не обіграти і португальців на чолі із самим Роналду.

P.S. А Дзідзьо дійсно має хороший голос, і хлопець він явно не без таланту, як би ви до нього не відносились. А чому образ він такий собі обрав? Ну якось на телебаченні він жартував, що якби отак співав як соловейко, то хрін би заробив собі на гідне життя. Має рацію.

P.P.S. Як у воду дивився: якби не сумнівний пенальті, виграли б 2-0. Тим не менше - вистояли і перемогли.
Ей, Роналду, ти програв Україні!

Коментарі (0)
Молодий Папа 2
06.09.2019 16:07 | рубрика: кіно

Дуже чекаю. Перший сезон категорично сподобався, а тут, по ідеї, має бути ще краще. Ну і не можу не відмітити, що в другому сезоні з'явиться сам Джон Малкович, Малкович, Джон.

P.S. Скоро відновляться публікації. Першою буде рецензія на "Чорнобиль", потім на "Месники", "Одного разу в Голлівуді" (вже подивився) і так далі по курсу.

Коментарі (0)
Кавер Sound of Silence Тодда Хофмана
08.06.2019 10:44 | рубрика: музика

Сподобалось. Я і оригінал дуже люблю, але й тут вийшло просто здорово.

Коментарі (0)

Сторінки


Рубрики
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019