FastStone Image Viewer — програма для перегляду фотографій

Вступ

На сьогоднішній день існує чимало програм для перегляду зображень — ACDSee, Picasa, XNView, IrfanView тощо. Серед них є платні і безкоштовні, з хорошим набором функцій і не дуже. Я розкажу вам про одну чудову програму, якою користуюся сам. Називається вона FastStone Image Viewer.

Для того, щоб скачати FastStone Image Viewer, заходимо сюди, натискаємо download, завантажуємо інсталяційний файл, потім відкриваємо його і встановлюємо. Програма займає всього 14,7 Мб вільного місця на жорсткому диску.

Інтерфейс програми виглядає таким чином:


Інтерфейс FastStone Image Viewer

FastStone підтримує такі формати зображення:


Формати графічних зображень, які підтримує FastStone Image Viewer

Основні переваги FastStone Image Viewer:

  • Легко встановлюється.
  • Проста і зручна в користуванні.
  • Є українська мова.
  • Безкоштовна.
  • Показує не тільки стандартні зображення у форматі jpg, png, tiff, gif, але й psd-файли (формат фотошопа), фотографії в форматі RAW. Також програма вміє показувати іконки і векторні зображення.
  • При натисканні однієї кнопки передає будь-яке зображення в фотошоп (тут є маленька хитрість, про це нижче).
  • Правильно генерує мініатюри зображень (без спотворень).
  • Можна редагувати зображення, змінювати розмір, обрізати, зменшувати кольори, виводити на друк, відправляти по e-mail і т.д.
  • Підтримка EXIF метаданих, створення слайд-шоу з ефектами і музичним супроводом, функція видалення ефекту “червоних очей”, спеціальні ефекти зображення: рамки зображення, водяний знак, масштабування, і так далі і тому подібне.

Якщо ви хочете, щоб всі ваші зображення на комп'ютері відкривалися через FastStone Image Viewer, потрібно зробити наступне: зайдіть в налаштування (F12) і перейдіть на вкладку "Асоціації". Там натисніть кнопку "Обрати усі", а потім кнопку "Ок". Після цього FastStone буде по замовчуванню відкривати всі типи файлів на вашому комп'ютері.


Налаштування FastStone Image Viewer

Для того, щоб перекидати зображення в фотошоп, в тих же налаштуваннях перейдіть на вкладку "Програми" і натисніть кнопку "Додати". Вкажіть шлях до програми Photoshop і натисніть кнопку "Ок".


Налаштування FastStone Image Viewer

Тепер під час перегляду будь-якого зображення ви можете натиснути клавішу "E" (в англ. розкладці клавіатури) і програма автоматично "передасть" це зображення в Фотошоп, що дуже зручно. Я цією функцією користуюся практично кожного дня.

FastStone Image Viewer — програма з безліччю корисних функцій, з дуже простим і зручним інтерфейсом, тому її з легкістю можна освоїти. Словом, рекомендую.

Лінки по темі:
Офіційний сайт FastStone


03.03.2015 | 2125 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019