Огляд подкастів

Вступ

З подкастами, подкастерами і подкастингом вже ознайомились. Знаємо, що це таке. Розглянули, які є основні програми для прослуховування подкастів.

На завершення теми подкастів поговоримо про те, які подкасти слухати. Я в основному слухаю подкасти в дорозі, коли немає можливості читати книгу, або ж хочеться трішки подрімати. Тому пропоную вашій увазі невеличкий експрес-огляд подкастів. В основному україномовних, або вітчизняного виробництва. І так - чим же багатий український подкастинг?

Подкасти на Радіо Свобода. Великий вибір подкастів. Тут також можна підписатися на рубрики: всі новини, політика, економіка, відео, фото, інфографіка, мультимедіа, а також на різноманітні програми.

Польське Радіо. Цікавий і якісний портал. Періодично оновлюється. Я його постійно слухаю (читаю). Є підтримка RSS. Окремо винесені рубрики: політика, європейський союз, економіка, суспільство, культура, спорт і туризм. Подкастинг хоч і називається “Польське Радіо”, але тут чимало тем присвячено Україні. Тому можете звернути увагу.

podcaster.org.ua - термінал українських подкастів. На сайті є багато різних подкастів, які розбиті за рубриками: економіка, бізнес, культура, наука, політика, релігія, філософія. Можна підписатися на RSS, так як цікавих рубрик чимало. Тільки меню їхнє мені не подобається. Добре, що зробили окремо категорії.

Bookland - український літературний подкаст. Цікава річ. Відомі українські поети, письменники — Андрухович, Курков, Винничук, Прохасько, Іздрик, Жадан - читають різноманітні твори, оповідання. Я сам періодично слухаю.

Мовакаст. Заслуговує окремої уваги. Чому? По-перше, це україномовний подкст, який пояснює, як правильно говорити українською. По-друге, це донецький подкаст. Я думаю, що він безумовно заслуговує вашої уваги.

Panorama Podcast – для всіх любителів drum and bass. Постійні тематичні випуски. Хороший звук. Приємні ведучі — хлопець і дівчина. Видно, що люблять свою справу. Рекомендую.

"Інший Звук" - джазовий подкаст. Його треба обов'язково включити у свій список. Шкода тільки, що немає RSS, щоб можна було підписатися на оновлення.

“Делим прибыль” – подкаст про ведення бізнесу. Оскільки українських подкастів такого штибу я не знаю, то пропоную російський. Тут обговорюються теми ведення як Інтернет-бізнесу, так і офлайн-бізнесу. Наводяться приклади, даються корисні поради і рекомендації. Цікаво і пізнавально.

ESLPod – подкаст для вивчення англійської мови. Трохи не по темі, оскільки подкастинг англомовний. Взагалі, про англомовні подкасти можна написати багато, в тому числі і про подкасти для вивчення англійської та інших мов. Я приведу лише один ESLPod. Він простий, тут гарно все пояснюють і він добре підійде для тих, хто хоче почати вчити мову одразу на прикладах. Або ж просто вдосконалити свій рівень.

Ось мій невеличкий шорт-ліст. Звичайно, його можна (і потрібно) доповнити. Тому якщо у вас є якісь улюблені подкасти, або подкасти, які, на вашу думку, варті уваги, пишіть в коментарі, або мені на пошту. З радістю додам їм в список. Буде корисно і мені, і читачам.

Читайте також:
Що таке подкасти
7 безкоштовних програм для подкастів на Android
Що таке RSS і як підписатись на канали новин


26.02.2016 | 1443 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019