Програми на Android: Випуск 1

Вступ

Сьогодні практично кожний озброєний, як мінімум, одним смартфоном, або планшетом. Що вже говорити, коли цих смартфонів може бути декілька — два, три, плюс всілякі там таблети-шмаблети і т.д. Я вже мовчу про те, що такі ж гаджети є у вашої дружини, дитини, батьків. І це, зауважу, зовсім не піжонство. Такі вимоги часу. Технології розвиваються шаленими темпами, гаджетів на ринку з'являється все більше і більше, вони стають дешевшими, якіснішими, оскільки конкуренція, як відомо, річ дуже корисна з точки зору покупців, тобто нас. Після покупки якогось конкретного агрегату перед кожним постає питання: які ж програми встановити для смартфона на Android? Про це і поговоримо в даній статті.

Розповідати буду, в основному, про ті програми, які використовую сам. Як тільки довідаюся про щось нове і цікаве, одразу напишу. До речі, Ви також можете порадити мені програмки, якими самі користуєтесь. Буде корисно і для мене, і для читачів.

Лончер (оболонка)

Android славиться тим, що коли вам щось не подобається, ви завжди можете поставити свої програми, не обмежуючись лише тими, які встановленні по замовчуванню. Аналогічним чином можна вчинити з оболонкою (лончером).
Я використовую Nova Launcher. Зручна програма, з купою всіляких налаштувань, корисних функцій, вміє бекапитись, включно зі всіма десктопами і папками смартфона (планшета). Словом, є все, що потрібно для щастя.

Бекап даних

Рекомендую AppMonster Pro. Обов'язково робіть бекап своїх даних, щоб потім у будь-який момент можна було їх відновити. Будь-що може трапитись — згубили смартфон, розбили, втопили, поцупили в маршрутці і т.д. Є платна (скачати) і безкоштовна (скачати) версія програми.

Читання

Для тих, хто читає книжки зі смартфона (планшета), обов'язково потрібна програма для читання. Підійде класичний CoolReader, або FBReader як варіант.

Відео

Для перегляду відеороликів, фільмів, серіалів тощо, рекомендую класичний MX Player Pro (є платна і безкоштовна версія з рекламою), або BSPlayer, який мені, навіть, більше подобається. Також є платна і безкоштовна версії.

Аудіо

Для прослуховування музики: простенький і зручний в користуванні HikiPlayer (безкоштовна і платна версії).

Фото

Андроїдовська програма для перегляду фото вкрай убога. Краще одразу поставити щось путнє. Ну, наприклад, QuickPic — простенька, зручна в користуванні і безкоштовна. Сам нею користуюсь. Подобається.

Погода

З безкоштовних Gismeteo Weather.

Замітки

Я користуюсь Evernote — потужна, з багатьма можливостями і дуже зручна програма. Просто клас.

Нагадування

Для нагадування підійде безкоштовна програмулька “Помнить Всё”, або Remember The Milk.

Браузер

По замовчуванню в Андроїді вмонтований типовий Google Chrome. Якщо Гугля Хром не подобається, тоді можна поставити Mozilla Firefox, Opera, Яндекс.Браузер. Кому що більше подобається.

Спілкування голосом

Тут два варіанти: Skype, або Viber. Можна, звичайно, і те, і інше.

Соціальні мережі

Ну, тут все зрозуміло: всілякі там фейсбуки, вконтакті, твіттери, гугля плюси, однокласники, чи, прости господи, інстаграми. Ось лінки: ВКонтакті, Facebook, Одноклассники, Twitter, Google+, Instagram.

Перекладачі, словники

Дещо убогий Перекладач Google, ABBYY Lingvo (платний), або GoldenDict (безкоштовний).

Банкінг

Privat24 і ПриватМапа - карта відділень, банкоматів і терміналів самообслуговування “ПриватБанку” по всій Україні.

Утиліти

Дуже корисна програма для зберігання логінів-паролів LastPass (я вже писав про неї). Раптом забули пароль, чи логін до якогось сайту - LastPass завжди стане у нагоді.

Xmarks – програма для синхронізації закладок браузера. Корисна річ.

ES Провідник - зручний і функціональний файловий провідник.

ES Task Manager - диспетчер завдань. Дозволяє зупиняти фонові додатки, показує витрати батареї, очищує кеш і т.д. Хороша річ.

Clean Master — доволі непогана утиліта для очищення сміття, зайвих файлів, кешу і т.д. Є тут ще прискорювач пам'яті і антивірус. Проте, в якості антивіруса я б його не використовував.

Battery Monitor Widgetecurity — хороший віджет моніторинга батареї, або Battery Doctor - оптимізує акумулятор і конкретно економить нерви батарею. Рекомендую.

Easy Uninstaller - зручний і швидший деінсталятор програм, які у вас встановлені.

Dropbox - дуже зручний сервіс для зберігання і синхронізації файлів. Вам одразу безкоштовно надають 2 GB вільного місця. Встановивши Dropbox на свій стаціонарний комп'ютер і смартфон, всі необхідні вам файли будуть завжди доступні. В Dropbox також є класна партнерська програма: за кожного користувача, який встановить Dropbox за вашим запрошенням, вам дають 250 MB додатково. Плюс, сервіс безкоштовний. Я Дропбоксом вже давно користуюсь.

Антивірус

З безкоштовних варіантів можу порекомендувати Avira Antivirus, або Kaspersky Internet Security.

Клавіатура

Стандартна клава на Андроїді така, що її відразу хочеться змінити на щось людське. В мене встановлена Jbak Keyboard. Зручна розкладка, великі кнопки, є українська мова. Безкоштовна. Задоволений цілком і повністю.

На цьому ставимо крапку. В наступній статті буде ще багато цікавого. To be continued...

Лінки по темі:
Магазин Google Play


21.08.2014 | 1045 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019