Як додати візитку з Facebook на сайт?

***

В цій статті поговоримо про те, як додати візитку із соціальної мережі Facebook на ваш сайт. Що для цього потрібно? Перш за все у вас має бути створена особиста сторінка в Facebook, тобто заведений аккаунт (якщо у вас його немає, то перейдіть сюди, щоб зареєструватися), ну і ваш сайт, зрозуміло.

На своєму прикладі я покажу вам, як зробити візитку і додати її на сайт.

Спочатку заходимо в Facebook під своїм логіном і паролем, який відомий лише вам і ви його нікому більше не повідомляли. Якщо все так, тоді ви - великий молодець, йдемо далі.

На обкладинці навпроти кнопки “Показати облік діяльності” натискаємо “...”. Перед вами відкриється меню, у якому обираєте “Додати візитку на свій сайт”.

З'явиться вікно налаштування візитки профілю. З правого боку натискаєте “Редагувати цю візитку”.

Тут ви можете обрати розташування вашої візитки: горизонтальне, вертикальне, або в два стовпчики, а також додати (забрати) елементи, які будуть відображатися на візитці — ваше ім'я, електронна пошта, основна світлина (аватарка), день народження, псевдонім, оновлення, номер вашого мобільного телефону і т.д.

В своєму випадку я галочками відмічаю наступне: основна світлина, ім'я, електронна пошта і натискаю кнопочку “Зберегти”.

Далі нам потрібно отримати вже згенерований код, який будемо вставляти на сайт. Для цього у вікні візитки профілю натискаємо кнопку “Other”. Нам згенерують код і видадуть повідомлення “Скопіюйте цей код, і вставте на своєму сайті”.

Мій код буде виглядати приблизно так:

Зрозуміло, що ваш код буде трішечки відрізнятися, і міститиме лінки вже на вашу сторінку в Facebook.

Фінальний акорд. Копіюєте даний код і вставляєте його в потрібне місце вашого сайту, де ви хочете, щоб відображалася візитка..

Виглядає все це діло так:

Тут ще один такий делікатний момент. Якщо вам (як і мені) не подобається, що внизу візитки висвітлюється запис “Створіть свою візитку”, тоді в коді, який ми отримали вище, цей запис потрібно просто забрати — видалити. Після цього її там більше не буде. Можете подивитися, як візитка виглядає на моєму сайті.

На цьому все. Успіхів в роботі!

Читайте також:
Як вставити пошук від Google на сайт?
Як зберігати логіни-паролі для сайтів?
Як скачати відео з Youtube?


25.02.2015 | 827 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019