Як відключити автоматичне оновлення програм на Android

***

Як ви могли помітити, всі ваші соціальні додатки, програми та ігри на смартфоні (планшеті) мають властивість оновлюватись. Завдяки автоматичному оновленню програм, додатки можуть оновлюватись ледве не кожен день.

Зрозуміло, що в ОС Android, можна змінити практично будь-що. В тому числі й автоматичне оновлення програм. Робиться воно дуже просто, про це й поговоримо.

Чому варто відключити автоматичне оновлення програм на телефонах Android?

Ну по-перше, оновлення “з'їдають” мегабайти Інтернету. А це ваші гроші. По-друге, часто автоматичне оновлення створює додаткове навантаження на сам пристрій, що інколи призводить до сповільнення роботи пристрою.

Звичайно, оновлювати програми потрібно, але ніхто не заважає запустити цей процес тоді, коли вам зручно. Наприклад, на безкоштовному Wi-Fi, чи коли телефон знаходиться вдома на підзарядці.

Для того, щоб відключити автоматичне оновлення програм на будь-якому Android-пристрої, потрібно виконати декілька простих кроків.

1. Відкрити додаток "Play Маркет" на своєму пристрої.

2. Натиснути кнопку меню, що знаходиться біля поля пошуку.

3. Зайти в "Налаштування".

4. Натискаємо “Автоматично оновлювати додатки”.

4. Обираємо пункт "Ніколи".

Заради справедливості треба сказати, що багато оновлень програм важливі для підтримки останніх версій Android та забезпечення максимально безпечного використання телефону, тому повністю ігнорувати оновлення не потрібно.

Як варіант, ви можете отримувати сповіщення, де вас повідомлятимуть, коли будуть доступні нові оновлення додатків. Для цього просто натисніть на опцію "Сповіщення" в меню "Налаштування".

Також ви маєте змогу самостійно вирішувати, які програми оновлювати. Для цього обираєте пункт “Мої додатки й ігри”. Тут навпроти потрібної програми натискаєте кнопку “Оновити”. Або ж, “Оновити всі”, якщо не хочете заморочуватись зі всіма програмами.

Такий компромісний варіант мені видається найоптимальнішим. По-перше, Android без вашого відома не запускає оновлення програм, по-друге, цей процес ви можете контролювати самостійно, і оновлювати програми лише тоді, коли вам зручно.


24.07.2017 | 1506 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019