Як конвертувати електронні книги в різні формати

***

Електронні книги бувають різних форматів, які підтримуються практично всіма сучасними рідерами. Однак, часто виникає необхідність конвертувати електронні книги з одного формату в інший. Ну, скажімо, зі звичайного текстового формату (txt, doc) в зручний для читання fb2, або ePub. На сьогодні існує чимало спеціальних програм для конвертування книг.

В цій статті ми поговоримо про одну з таких програм - Hamster Free Book Converter, за допомогою якої можна швидко і зручно конвертувати електронні книги в будь-який потрібний формат для вашого пристрою.

Hamster Free Book Converter повністю безкоштовна, дуже проста і зручна у використанні. Нею зможуть користуватися навіть ті, хто далекий від прогресивних сучасних технологій.

Де її взяти? Заходимо на сайт і завантажуємо програму. Після цього встановлюємо її на комп'ютер і відкриваємо. Перед нами з'явиться таке вікно.

Потрібні нам файли можна додати в два способи: натиснути кнопку "Add Files", або просто перетягнути їх мишкою.

Після того, як додали всі необхідні файли, натискаємо кнопку "Next".

Тепер вибираємо девайс: фірму вашого рідера, смартфона, чи планшета.

Далі протягуєте повзунок справа і обираєте формат, в який потрібно конвертувати. Я, приміром, обрав ePub.

Треба сказати, що одна з найпрекрасніших функцій програми - можливість пакетного перетворення файлів, що дає змогу всього за декілька хвилини “перегнати” всю вашу електронну бібліотеку в необхідний формат.

Далі натискаємо кнопку Convert (Конвертувати) і обираємо місце, куди зберегти вихідний файл.

Чекаємо декілька секунд, чи хвилин (залежно від кількості файлів), згодом програма нас повідомляє, що конвертація завершена успішно. Натискаємо "Open Folder" (відкрити папку) і отримуємо готові файли в форматі ePub.

Далі закидаємо їх на планшет (рідер, смартфон) і там читаємо.

Ось така корисна програма. Легка, проста і зручна у використанні. Буквально декілька кліків — і ви отримуєте електронну книгу (книги) в зручному для вас форматі.

Тепер розглянемо поодиничні випадки, коли потрібно просто перегнати в якийсь конкретний формат і при цьому не заморочуватись зі встановленням всіляких програм. Такі випадки теж бувають.

Як конвертувати в ePub.

Сервіс toepub дозволяє конвертувати в найрізноманітніші формати електронних книг, в тому числі і в ePub.

Сервіс абсолютно безкоштовний і дуже простий у використанні. Все що вам потрібно, це завантажити свої файли (до 20 штук) з будь-яким розширенням (doc, docx, html, odt, pdf, rtf, txt і т.д.).

Але спочатку вказуємо потрібний формат (повний список форматів), який хочемо отримати в кінцевому варіанті (EPUB, MOBI, AZW3, FB2, LIT, LRF, PDF і т.д.).

Далі завантажуємо файли, які слід конвертувати. Для цього натискаємо кнопку “UPLOAD FILES” (завантажити файли), або просто перетягуємо їх мишкою. Тоді натискаємо кнопку “DOWNLOAD ALL” (Завантажити все). Після цього сервіс в лічені секунди запропонує вам посилання для завантаження вже готового результату.

Як конвертувати в інші фомати.

Конвертувати книги в інші формати можна також за допомогою онлайн-конвертера ebook.online-convert.com, який дозволяє перегнати книги в формати: AZW, ePub, FB2, LIT, LRF, MOBI, PDB, PDF, TCR. Цей онлайн-сервіс також не потребує встановлення додаткових програм на ваш комп'ютер. Процедура аналогічна до описаної вище.

Звичайно, якщо у вас накопичилась солідна бібліотека електронних книг, тоді краще не будьте дріб'язковими - встановіть програму Hamster Free Book Converter, Calibre, чи будь-яку іншу, і буде вам щастя.

Лінки по темі:
Формати електронних книг
Програми для читання коміксів на Android
Хмарні сервіси зберігання даних: Dropbox


16.02.2016 | 1213 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019