Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet?

***

Сьогодні поговоримо про те, як вставити на сайт лічильник відвідуваності від LiveInternet. Такі лічильники відвідуваності, як відомо, дозволяють дізнатися дуже багато корисної інформації: скільки чоловік сьогодні відвідало ваш сайт, скільки за тиждень, місяць. Або скільки хвилин були на сайті, яка кількість переглянутих сторінок і т.п.

Без лічильника не обійтись. Їх вибір на сьогодні дуже великий, але встановлюються вони всі приблизно за однією схемою. Якщо знати, як встановити хоча б один лічильник, то з іншими у вас вже проблем не буде.

Що для цього потрібно зробити? Заходимо на сайт LiveInternet і обираємо реєстрація.

Заповнюємо дані форми, вказуємо веб-адресу і назву свого сайту, електронну адресу, пароль, ключові слова, мову. Якщо ваш сайт має піддомени, їх можна вписати у рядок “Синоніми”.

Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet

Далі обираємо, чи Ваш лічильник буде доступний всім, або тільки по паролю. Ну і, звичайно, відповідну категорію за тематикою блогу (сайту). В моєму випадку — це “Персональні сторінки”. У вас може бути будь-яка інша.

Заповнюємо всі поля і натискаємо "Далі". Перевіряємо правильність заповнення даних, якщо все вірно, натискаємо "Зареєструвати".

Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet

Далі нам говорять, що на пошту відправлено лист із підтвердженням реєстрації і пропонують обрати "отримати html-код лічильника".

На наступній сторінці потрібно вибрати тид лічильника і його розмір — 88х31, 88х15, 88х120.

Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet

Також ви можете вибрати інший колір лічильника, для цього достатньо клікнути по його зображенню (лівою кнопкою миші).

Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet

Після того, як Ви визначилися з кольором, перейдіть вниз і виберіть пункт "у вигляді однієї картинки", або у “вигляді двох картинок”. Галочкою відмічаєте “витягти” html-код в один рядок”.

Натискаємо кнопку "отримати html-код лічильника".

Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet

Нам повідомляють, що даний код потрібно вставити на всі сторінки сайту для точнішої статистики відвідуваності. Плюс, не можна вносити в нього жодних змін, інакше код не буде працювати. Це важливий момент.

Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet

Також нам рекомендують вставити код між тегами , поближче до початку сторінки.

Ну і все. Після того, як html-код лічильника буде встановлений на всі сторінки сайту, він почне “збирати” статистику і миттєво її відображати, що дуже корисно і зручно. Лічильник показує, скільки користувачів відвідали ваш сайт за хвилину, за сьогодні, за 24 години, за 31 день.

Як встановити лічильник відвідуваності LiveInternet

Звичайно, існує чимало інших лічильників, та інших потужних засобів статистики, таких як Google Analytics, наприклад. Це вже професійні інструменти, необхідні людям, які постійно займаються просуванням серйозних проектів, в котрі вкладаються чималі гроші. З такими інструментами потрібно вміти працювати, але про них ще поговоримо.

По темі:
Сайт LiveInternet
Зареєструвти лічильник LiveInternet


09.12.2015 | 977 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019