Гонки “Asphalt 8”

Вступ

Asphalt 8: Airborne - продовження суперпопулярної аркадної франшизи від компанії Gameloft.

***

Відразу до справи. У візуальному плані Asphalt 8 виглядає дуже здорово: красива, якрава і об'ємна графіка, захоплюючі пейзажі, багаторівневі траси з перешкодами і крутими поворотами, деталізовані авто - все це відмінно намальовано.

Автомобілі в Asphalt 8 — це те, що треба. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari, Audi і так далі, які розблоковується, коли ви заробляєте гроші за змагання. Всього є 47 різноманітних автівок. Так що тут, як говориться, чого душа забажає.

Гемплей в Asphalt 8 нагадує суміш ідей від типових представників жанру. Швидко ганяємо на треках, підрізаємо конкурентів, влаштовуємо аварії, використовуємо нітро. Практично всюди на трасах розставлені трампліни, на яких можна здійснювати 360-градусні піруети в повітрі.

Під час гри бажано завойовувати призові місця, за які нараховують золоті монети. На них ви зможете придбати нову «тачку», чи зробити «апгрейд».

Використання nitro - ключ до успіху в Asphalt 8. Це також елемент геймплея, який перетворює гру на справжнє свято. Активація нітро миттєво додає інтенсивної швидкості вашої автівки. Nitro також допомагає витіснити конкурентів на трасі, що, в свою чергу, дає перевагу в гонках.

Крім режиму кар'єри є ще мультиплеєр на 8 осіб, який добре налаштований і не створює незручностей.

Резюмую. На мій погляд, Asphalt 8 - один з найкращих представників жанру (якщо не найкращий) для мобільних платформ (iOS | Android) на даний момент. Відмінна графіка і текстури, класний музичний супровід, видовищні гонки, красиві пейзажі і функціональний мультиплеєр. Грати і ще раз грати!

Трейлер

***

Лінки по темі:

Офіційний сайт Asphalt 8 в App Store Asphalt 8 в Google Play

Читайте також:

“Адвенчура Granny Smith” "Платформер Leo's Fortune" "Головоломка Limbo"


31.07.2017 | 1725 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019