Аркада “Badland”

Вступ

Як виглядає наш пухнастий головний герой? Це «дивний птах», тіло якого складається з голови і крил кажана. Він може клонуватись безліч разів, створюючи цілий рій собі подібних — це одна з фішок гри, але про неї згодом.

***

Коли ви починаєте рух, ліва частина екрану починає переслідувати вас, обіцяючи небезпеку на кожному кроці. Таким чином, коли ви рухаєтеся вправо (а тільки й так ви можете рухатись), вам потрібно уникнути перешкод на своєму шляху, щоб залишитися в живих. Наприкінці кожного рівня, вас засмоктує у трубу і перекидає на наступний рівень.

В “Badland” ви помиратимете багато разів. Вчені ще не встигли підрахувати точну кількість смертей, але гострі колеса, бомби, і всілякі пастки точно забиратимуть у вас життя.

Badland - гра постійних спроб. На щастя, тут є автосейви, тому в разі смерті кожний рівень не доведеться проходити заново.

Як вже було сказано, одна з головних фішок гри — клонування. Ці диво-птахи здатні себе клонувати, що часто допомагає здолати ту чи іншу перешкоду, або ж взагалі пройти цілий рівень. При цьому, ви несете відповідальність за тих, кого приручили: за своїх двійників треба відповідати. Хоча інколи їх доведеться “принести в жертву”, щоб здолати ту, чи іншу пастку.

Також у вас буде можливість зменшуватись, або збільшуватись. Для цього потрібно підбирати відповідні артефакти. Деякі зроблять вас великими, щоб пройти потрібну перешкоду, в той час як інші робитимуть малими, щоб прослизнути через невеликий зазор, або шпаринку.

Під час проходження можливі невеличкі сповільнення темпу гри, або ж навпаки її прискорення, коли всі дії доведеться робити напрочуд швидко, щоб встигати за ритмом гри.

До речі, рухатись ви можете тільки вперед, як і в більшості платформерів. Ну а вже в процесі — підстрибувати, котитись, прискорюватись і тому подібне.

Під час гри траплятимуться і складні головоломки, над якими доведеться трохи подумати. Гадаю, за декілька спроб ви здолаєте перешкоди, адже вони в переважній більшості не дуже складні.

В Badland є різні рівні — страхітливі (там і музика відповідна), трапляються кумедні, які ви будете проходити в темряві, використовуючи “хвіст” клонів для захисту від зубчатих коліс, або лазерної гармати.

З візуальної сторони гра зроблена дуже красиво. Гарна картинка підсолоджується хорошою фоновою музикою, що робить проходження ще більш приємним.

Загалом, мені гра сподобалось. Симпатичний платформер з привабливою графікою, простим керуванням, цікавими рівнями і непередбачуваними пастками, а наявність мультиплеєра (до 4-х гравців) перетворює Badland на справжнє свято.

До речі, Badland мені чимось нагадав шикарний Leo's Fortune. За механікою і проходженням — дуже схоже. Leo's Fortune був випущений значно пізніше, ніж Badland, а це означає, що його творці точно надихались Badland, реліз якого вийшов раніше.

Трейлер

***

Лінки по темі:

Офіційний сайт Badland Badland в App Store Badland в Google Play

Читайте також:

“Адвенчура Granny Smith” "Платформер Leo's Fortune" "Головоломка Limbo"


29.06.2017 | 1253 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019