Платформер Leo's Fortune

Вступ

Завдяки модерним технологічним винаходам вусатий король Леопольд зажив щасливим і процвітаючим життям разом зі своєю дружиною Матільдою. Але одного дня Лео дізнався, що все його золото, накопичене роками, було викрадено, через що він втрачає статус шанованого короля, і почуває себе несусвітнім дурнем.

Звичайно, Леопольд не може допустити, щоб його славне ім'я було зіпсоване такою ганьбою. Тому він відправляється на пошуки злодія і свого дорогоцінного золота, яке тепер, наче хлібні крихти, розкидане по всьому Королівству.

На Лео чекають неймовірні пригоди: на землі, під водою, в повітрі, в шахтах і не тільки. Йому доведеться долати страшні перешкоди, вирішувати складні головоломки і уникати смертельних пасток, перш ніж відшукати підлого злодія.

Історія

На перший погляд історія здається простою, але в кінці на вас чекають несподіванки. Тому проходити гру доволі цікаво, слідкуючи за сюжетом. Після проходження кожної карти в коротких відео нам розповідають про можливих потенційних злодіїв, членів родини Лео, а також про їхні стосунки один з одним. Тут не все так очевидно, як може видатись. Тому що в кожної сім'ї свої таємниці і скелети в шафі.

Геймплей

Спочатку ця 2D-гра з'явилася на IOS. Тепер "Leo's Fortune" доступна на інших платформах - Android, Xbox, PSP.

Наш герой - круглий вовняний шарик з вусами і великими очима. Незважаючи на це, герой дуже харизматичний і забавний. Він чудово передає емоції і демонструє відмінну міміку.

25 різних рівнів гри переносять нашого маленького пухнастого героя в різні світи. Всі локації індивідуальні і майстерно пророблені. Причому, як в плані графіки, так і в плані проходження.

Суть гри проста: в межах кожного рівня вам потрібно зібрати всі золоті монети за відведений час, і не померти. Якщо всі три цілі будуть досягнуті, вам в нагороду дають зірочки, завдяки яким в майбутньому відкриються захоплюючі бонусні рівні з купою веселощів.

Головний герой може надуватися, зависати в повітрі, підскакувати, занурюватися у воду і т.д. Всі ці навички вам дуже знадобляться в різних складних ситуаціях, в яких частенько треба добре подумати головою, щоб розгадати ту чи іншу головоломку, або пазл. Більше того, на вас чекають різноманітні пастки у вигляді гострих зубчастих коліс, механічних змійок, лави, та інших неприємностей. Так що буде гаряче.

Але навіть якщо ви помрете в межах рівня, то проходити все заново не доведеться - ви стартуєте недалеко від місця смерті. Ліміту на кількість життів немає, плюс, що дуже приємно, гра самостійно робить автосейви, тому не потрібно все починати спочатку.

Графіка

Графіка і дизайн - просто чудові. Всі рівні гри дуже красиві, барвисті, хоча й іноді трапляються похмурі сюжети. Саме ця суміш робить адвенчуру Leo's Fortune унікальною в своєму жанрі.

Загальну атмосферу вдало доповнює хороша фонова музика, а кумедні вислови Лео під час проходження додають грі свого шарму. До речі, інколи з його слів можна дещо здогадатися, тому звук відключати не раджу, особливо якщо граєте вперше.

Резюме

Незалежно від того, на якому пристрої ви будете проходити цю гру, безліч веселощів і пригод вам гарантовано. Кожний новий рівень по-своєму цікавий і захоплюючий. “Leo's Fortune” дуже красиво і яскраво намальований, а приємний музичний супровід і кумедні висловлювання милого головного героя, перетворюють даний платформер практично на справжній міні-шедевр. Обов'язково спробуйте. Мені дуже сподобалось.

Фотогалерея

Лінки по темі:

Офіційний сайт
Leo's Fortune на Google Play
Leo's Fortune на App Store


06.07.2016 | 879 | Коментарі (6)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019