Футбольний менеджер Football Tactics

Вступ

Football Tactics - це покроковий футбол від київської студії Creoteam. На перший погляд - дуже простий футбольний менеджер: зі скромною графікою, з простими правилами, але затягує він неймовірно. Тут передбачено безліч додаткових можливостей: трансфери, ріст гравців, можливість вкладати гроші в тренерів, менеджерів стадіону, юніорів, скаутів і тому подібне. Єдине, що прикро - на даний момент немає офіційних ліцензій футбольних асоціацій. Але з часом, думаю, з'явиться.

Мінімальні вимоги до системи:

ОС: Windows XP.

Процесор: 1 GHz.

Оперативна пам’ять: 512 MB.

Відеокарта: Shaders 3.0, minimal resolution 1024 x 768, recommended dedicated graphics card with 128 MB of RAM

DirectX: версія 9.0c

Місце на диску: 100 MB доступного місця.

На початку ви обираєте футбольний клуб, за який будете грати. Через відсутність ліцензії доведеться вдовольнитися несправжніми футболістами, але хіба ж це проблема для всіх любителів футболу. Замість «Динамо» тут ФК «Київ», замість Челсі «Лондон». Українська Прем'єр-ліга теж є в бойовому комплекті.

Футбольний менеджер Football Tactics

Одне майте на увазі - починати вам доведеться з самого низу - тобто з Аматорської ліги і поступово пробиватися на верх. Перемогти у стартовій лізі досить нескладно.

Футбольний менеджер Football Tactics

Football Tactics — гра, яка дуже сильно залежить від індивідуальних характеристик футболістів. Чим вони кращі, тим більші ваші шанси на перемогу. Чим кращі параметри — пас, точність, захист, контроль, тим більша ймовірність того, що ви вийдете переможцем з дуелі.

Футбольний менеджер Football Tactics

У кожного футболіста є чотири параметри, які визначають його потенціал.

1. Точність — наскільки точно він б'є по воротах.

2. Пас — як точно від віддає паси і навіси.

3. Захист - як добре він відбирає і перехоплює м'ячі.

4. Контроль — як добре він контролює м'яч і свою позицію на полі.

Футбольний менеджер Football Tactics

Дії у матчі.

1. Футболісти у матчі виконують певні дії: удар по воротах, переміщення, пас, контроль м'яча.

2. Якщо футболіст виконав невдалу дію, він більше нічого не зможе зробити під час ходу.

3. За один хід команда може виконати три дії. Кількість можливих дій відображається у вигляді кольорових чоловічків на панелі екрана внизу.

4. При успішному виконанні ходу проти супротивника команда отримує одну додаткову бонусну дію.

Після кожного матчу гравці отримують досвід, підвищують свій рівень і потенціал.

Потенціал футболіста — це цифри над головою, які показують, як футболіст може потенційно зіграти у конкретній ситуації.

Футбольний менеджер Football Tactics

Гравці з прокачаними скілами — це не лише вагомий аргумент на полі, але й вигідний товар, який можна виставити на трансферний ринок, де також можна підсилитися молодими талантами.

Але щоб купити футболістів, вам потрібно заробляти гроші і славу, виграючи матчі з великим рахунком. Причому, бажано перемагати у сильних супротивників. Це пришвидшує кар'єрний ріст футболістів, покращує їхні показники і підсилює мотивацію.

Зароблені гроші ви також можете використати для найму тренерів і скаутів, ну і для підписання контрактів з досвідченими гравцями, які збираються закінчити свою кар'єру. В Football Tactics все добре продумано. І незважаючи на уявну простоту, в цій грі вистачає своїх тонкощів.

Футбольний менеджер Football Tactics

Якщо до Football Tactic підходити стратегічно, з використанням різних тактик і здібностей гравців, то матчі виходять вкрай насичені і різноманітні.

Іноді вигідніше почекати, передати хід супернику, або просто вибити м'яч. Плюс, у вашому арсеналі наявні всі футбольні блага - фінти, паси, прострільні удари, підкати і т.д. Тут вже доведеться проявити кмітливість і майстерність.

Грається Football Tactics як типова покрокова гра - вказуєте гравцям куди переміщатися, куди віддавати пас, куди пробивати. В цей момент над гравцями відображаються їхній потенціал. Є навіть можливість перехоплення під час чужого ходу - захисники можуть зреагувати на удар по воротах і захистити сусідню клітинку.

Футбольний менеджер Football Tactics

Крім того, залежно від погодних умов (сонце, дощ, сніг), параметри і потенціал футболістів істотно змінюються. Якщо падає дощ, або сніг, то футболісти будуть частіше промахуватися, завдавати невлучні удари, віддавати неточні передачі. І навпаки — якщо гарна, сонячна погода, то паси і удари будуть точнішими.

Футбольний менеджер Football Tactics

У стандартному матчі в Football Tactics всього 48 ходів. Загалом два тайми займають приблизно п'ять хвилин. Але гра затягує конкретно. Думаєш: а, зіграю там один матч, а потім ще один, ще один.. А там трансфери, а там якісь грошові вкладення, кубкові ігри, покращення клубу — час злітає непомітно. З першого разу я просидів десь годинки три-чотири.

Футбольний менеджер Football Tactics

Що в підсумку? Football Tactics мені сподобався. Ніби й проста, але разом з тим — дуже продумана і цікава гра. Можете спробувати.

Лінки по темі:

Football Tactics на Steam
Football Tactics на сайті Creoteam
Сайт Creoteam


12.01.2016 | 787 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019