Комедія “Весільний майстер” (The Wedding Ringer)

Про фільм
Рік: 2015.
Країна: США.
Час: 101 хв.

Режисер: Джеремі Гарелік.
В головних ролях: Кевін Харт, Джош Гад, Кейлі Куоко, Еффіон Крокет, Хорхе Гарсіа, Ден Гілл, Корі Холкомб, Кен Ховард, Колін Кейн, Клорис Лічмен та інші.

Бюджет: $23 000 000.
Світові збори: $79 799 880.

Рейтинг на IMDB: 6,7.
Мій рейтинг: 5,2.

Синопсис

Даг (Джош Гад) - неспортивний, не дуже вродливий, і не більше, ніж середній хлопець. У всякому разі, дуже далекий від мрії жінки. Але Дагові реально пощастило. За два тижні він одружується на красивій дівчині Гретхен (Кейлі Куоко), і все, здається, працює на нього. Якби лише не було проблем зі свідками. Виявляється, у Дуга просто не має друзів. Щоб виправити становище, він звертається в спеціальне агентство, яке дозволяє замовити весільного майстра і липових друзів в придачу,

Весільний майстер Джиммі Каллахан (Кевін Харт), який заробляє на таких справах гроші, гарантує Дагові забезпечити професійних свідків і розіграти з себе старого друга нареченого на весільній церемонії. Джиммі вже неодноразово рятував самотніх вовків від неприємностей. Навіть якщо ви закінчений невдаха, то Джиммі все-одно розповість, що колись ви вигравали марафон з бігу, рятували своїм друзям життя, чи надихали їх на великі звитяги, позичали гроші і все таке. Але тут особливий випадок: потрібно аж сім друзів, які мають зіграти роль так, щоб ніхто нічого не запідозрив. Все має бути на найвищому рівні.

Рецензія

Попри велике розмаїття весільних комедій, яких чимало назнімали в Голлівуді (як хороших, так і поганих), режисер Джеремі Гарелік (сценарист “Розлучення по-американськи”) вирішив в черговий раз експлуатувати даний жанр в своєму дебютному повнометражному фільмі «Весільний майстер».

Віддаючи данину своїм попередникам, Гарелік, наче під копірку, списує з них все - сюжетну фабулу, геги, хохми, всілякі штампи і кліше. Однак, в силу відсутності кінематографічного досвіду, Гарелік робить це дуже незграбно, безглуздо і невдало. Не обійшлося і без ідіотських жартів на зразок підпалу бабці, чи собаки на геніталіях.

Сюжет, здавалося, передбачуваний з перших же хвилин і до самого кінця. Але мушу сказати, що з кінцівкою я не вгадав. Так що сценаристи навіть здивували, і це був чи не єдиний хороший поворот сюжету за весь фільм.

Кастинг, набраний переважно з серіальних акторів, не розкривається в повній мірі, виглядає дуже блідим і таким, що не запам'ятовується.

Зірка американських «стенд-ап» шоу Кевін Харт нагадує одночасно і «містера тисяча слів за хвилину» Кріса Такера, і Едді Мерфі в його кращі молоді роки. У даному ж опусі, Харту, незважаючи на всі його потуги, грати, практично, нічого. Видно, що в хлопця є потенціал, але для його реалізації потрібно знайти як мінімум якийсь один хороший проект.

Джош Гад в ролі Дага — просто ніякий. На вигляд типовий лузер-невдаха — не більше. Абсолютно незрозуміло, як він взагалі досягнув якихось фінансових успіхів, і як на нього клюнула Гретхен. Ну але це ж кіно — чого я прискіпуюся.

Резюмую. Фільм конкретно прохідний і зовсім не обов'язковий для перегляду. Бували, звичайно, значно веселіші і цікавіші весільні комедії, аніж «Весільний майстер», який не блищить ані оригінальністю, ані якоюсь новизною ідеї, ані смішним і хорошим гумором. Дуже сира і слабенька “комедьочка”. Спасибі, хоч кінцівку не перетворили на сопливо-пафосний сироп.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 3
Акторська гра 3-
Режисерська робота 2
Сценарій 1+
Резюме дуже слабенька комедьочка
Чи варто дивитися ні

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes Цей фільм на сайті "Гуртом"

09.06.2015 | 816 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019