Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)

Про фільм
Рік: 2011.
Країна: США.
Час: 98 хв.

Режисер: Сет Гордон.
В головних ролях: Джейсон Бейтман, Джейсон Судейкіс, Чарлі Дей, Кевін Спейсі, Дженніфер Еністон, Колін Фаррелл, Джеймі Фокс, Дональд Сазерленд та інші.

Бюджет: $35 000 000.
Збори в США: $209 638 559.

Рейтинг на IMDB: 6,9.
Мій рейтинг: 6,8.

Синопсис

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Три нерозлучні друзі - Нік (Джейсон Бейтман), Курт (Джейсон Судейкіс) і Дейл (Чарлі Дей) дуже щиро і від всієї душі ненавидять своїх босів. Ну в кого не буває, правда? От ви, приміром, любите свого шефа? Та годі Вам! Всі, ще раз підкреслюю, всі без винятку ненавидять своїх босів. Це аксіома. Ви можете це заперечувати, приховувати, відговорюватися, але десь там, в глибині душі, ви добре розумієте, про що я..

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Ну і заради правди скажемо, що всі ми, офісні працівники, хоча б раз, ну хоча б один разочок думали над тим, як би ми замочили оце стерво! Як би ви взяли за краватку (за волосся) цю наволоч і через весь офіс протягнули би свого начальника (начальницю), і спустили б його (її) східцями, або спустили б через віконечко - ну там, знаєте, прогулятися, подихати свіжим повітрям, і все таке. Всі працівники спостерігали б за цією екзекуцією, аплодували б вам стоячи, бо їм також вже давно хотілося провернути подібний номер, однак в них не вистачало відваги-хоробрості.

Так Ви собі мрієте, попиваючи каву зранку, допоки не прийде ваш начальник і не розпочнеться ще один чудовий робочий день. Ви будете натхненно працювати, покладаючи світлу надію на те, що в один прекрасний день шеф вас підвищить, ну хоча б з першого поверху на другий, або ж підніме зарплату і ви, нарешті, зможете відкласти гроші на автівку, на відпочинок на Мальдівах, чи щось в тому дусі.

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Проте, поки нічого не змінилося, і ви далі працюєте за своїм комп'ютером так, що пітніє аж під мишками! Такі от суворі реалії.

Те саме стосується і наших головних героїв. Нік горбатиться на своїй роботі з шостої ранку до пізнього вечора в надії на те, що бос Дейв Харкен (Кевін Спейсі) зрештою оцінить його старання і зробить Ніка віце-президентом, тим більше що місце якраз звільнилося.

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Курт в хороших дружніх стосунках зі своїм босом Джеком Пеллітом (Дональд Сазерленд), і той обіцяє поставити Курта на чолі своєї хімічної компанії. Але Джек несподівано помирає від серцевого нападу, і главою компанії стає його мерзенний синочок Боббі (Колін Фаррелл) - наркоман і повний придурок. Схоже, тепер у Курта немає ані найменших перспектив на роботі.

Дейл, найбільший невдаха з трійці, працює асистентом стоматолога Джулії Харріс (Дженніфер Еністон), але збирається одружуватися і мріє про сімейне життя. Вся біда в тому, що Джулія постійно домагається Дейла, і хоче, щоб той трахнув її прямо на стоматологічному кріслі. Джулія до біса сексуальна, але Дейл кохає свою наречену і не збирається зраджувати їй з начальницею

Зрештою, доведена до відчаю трійця вирішує найняти кілера, щоб той завалив їхніх босів. Іншого виходу немає.

Рецензія

На постері до фільму трьома головними фізіономіями позначені ті, на кого може клюнути поважна публіка. А вони там, у підсумку, зовсім не головні. Отак нас злегка надурили.

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Кевін Спейсі, Дженніфер Еністон і Колін Фаррелл грають трьох босів. Вони з'являються рідко і епізодично, але дуже яскраво. Кожен з них мерзенний по-своєму. Кожен отруює життя підлеглим. А ось ці троє підлеглих - вони і є головні. Два Джейсона (Бейтман і Судейкіс) і один Чарлі (Дей). Ви б клюнули на них? Я - точно ні. Враження вони не справляють і майже нічим не запам'ятовуються. Зате тріо другорядних персонажів запалюють тут по повній програмі.

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Кевін Спейсі — актор дуже яскравий і самобутній. Зіграв Спейсі просто шикарно! Як він там знущається з персонажа Бейтмана — це просто треба бачити і чути. Епізод, коли він говорить йому “I own you. You're my Bitch!”, я передивлявся декілька разів. Ну а хохма з “Gam-Gam” - це взагалі п'ять балів! Ледве від сміху не луснув.

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses) Колін Фаррелл тут зіграв повного придурка, зобразивши нікчемного і мерзенного типа з меткими, як у тхора, очима і глибокою залисиною на голові. Злегка шизоїдний персонаж — метушливий, різкий - класно все це виглядало.

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Дженніфер Еністон зіграла на зриві стереотипу. Вона, зазвичай, грає милих дівчаток, а тут така сексапільна дантистка-німфоманка, що це просто щось неймовірне! Сцени, в яких вона домагається свого підопічного, чи то в кабінеті, чи то по телефону, були просто розкішними.

Ще один забавний персонаж - Дін Джонс, або "Mother Fucker Jones", класно зіграний Джеймі Фоксом. Дуже кумедно було за ним спостерігати.

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Вся суть історії, яку нам показують під виглядом «чорної комедії» - це спроби трьох невдах якимось чином позбутися своїх босів. Часом все це виглядало смішно, в окремих випадках - дуже смішно. В першу чергу, підкреслюю, завдяки другорядним персонажам, які і витягують весь фільм. От з ними — повний порядок. Ну і ще запам'ятався прикол з цим Атама.., Атманд.. Тьфу, блін. Коротше, з цим Грегорі (“I'm just gonna call you Gregory cuz that name is a fuckin' nightmare”).

Комедія “Нестерпні боси” (Horrible Bosses)Щодо дубляжу “Босів”. Послухав український переклад — наче нормально зроблено. Правда, я абсолютно не розумію, як можна озвучувати Кевіна Спейсі, чи Джеймі Фокса.

Два слова про рейтинги. На IMDB рейтинг в “Босів” 6,9, на Rotten Tomatoes — 69% позитивних відгуків від критиків. Якісь підозрілі цифри, я вам скажу.

Резюмую. Забавна комедія. Одноразова, але тим не менше. Сортирного-фекального гумору тут немає, за що всім велике спасибі, а то вже замучили вони зі своїми комедьками. Заради “you're my bitch” Спейсі, “crazy bitch whore” Еністон і “MF” Джонса треба дивитися, однозначно.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Акторська гра 4+
Режисерська робота 4
Сценарій 4
Загальна оцінка 4
Резюме кумедно
Чи варто дивитися можна

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes Цей фільм на сайті "Гуртом"

21.04.2015 | 1044 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019