Чорногуморний бойовик “Вбий мене тричі” (Kill Me Three Times)

Про фільм
Рік: 2014.
Країна: США, Австралія.
Час: 90 хв.

Режисер: Крів Стендерс.
В головних ролях: Тереза Палмер, Саймон Пегг, Люк Хемсворт, Алісе Брага, Салліван Степлтон, Каллен Мулвей та інші.

Бюджет: N/A.
Світові збори: $22,019.

Рейтинг на IMDB: 6,0.
Мій рейтинг: 6,5.

Синопсис

Західна Австралія. Мальовниче містечко Орлине гніздо. Приватний детектив і найманий вбивця Чарлі Вульф (Саймон Пегг) найнятий за 50 штук баксів, щоб вбити Еліс Тейлор (Алісе Брага) - дружину багатого власника бар-мотелю Джека Тейлора (Каллен Мулвей).

Коли Чарлі приїжджає, то розуміє, що не лише він один зібрався вбити Еліс. Парочка стоматологів Люсі (Тереза Палмер) і її чоловік Натан (Салліван Степлтон) вбивають Еліс, ретельно маскуючи це під нещасний випадок.

Джек замовив Еліс тому, що вона зраджувала йому з красивим механіком Діланом (Люк Хемсворт), з яким планувала втекти від свого чоловіка. Однак, плани всіх наших героїв йдуть шкереберть.

Рецензія

Kill Me Three Times - четвертий повнометражний фільм австралійського режисера Кріва Стендерса. Я попередніх робіт Стендерса не бачив, але цей фільм мені однозначно сподобався — такий собі безбашний чорногуморний бойовик в дусі Квентіна Тарантіно і Гая Річі. Нещодавно переглянув ще один достойний представник жанру — картину литовського режисера Еміліса Велівіса “Занесло”.

Kill Me Three Times знятий в характерній для даного жанру манері: складається з декількох (в даному випадку з трьох) сюжетних ліній, які потім між собою пересікаються, колоритні персонажі, які потрапляють в дурнуваті ситуації, тому і поводять себе відповідним чином, нестерпна жорсокість, яка приправлена класним чорним гумором, тому дивиться дуже здорово.

Стоматолог, який програв на скачках пристойну суму грошей, зіштовхує в прірву автомобіль з дівчиною всередині лише заради того, щоб отримати страховку. Чоловік, який замовляє власну дружину кілеру через зраду. Місцевий поліцейський, який вимагає велику суму грошей з обох в обмін на мовчання. Всі ці історії тісно переплетуться, і долі жителів мальовничого австралійського містечка під назвою Eagle's nest, перетворяться на суцільне божевілля.

Окрім всього цього режисер ще й підняв моральне питання про жадібність і жорстокість, якщо ви могли помітити. Жорстокість не в тому плані, що персонажі стріляють і вбивають один одного, а жорстокість до самих героїв картини, адже режисер безжалісний до кожного з тих, хто намагається зашкодити ближньому своєму, як говорив Джулс в “Кримінальному чтиві”. У нього, правда, був чудовий вірш з Біблії на цю тему, який він знав напам'ять.

Акторські роботи в фільмі досить хороші. Кастинг, що складається виключно з австралійських і британських акторів, зібраний Стендерсом в цьому фільмі, став без сумніву його родзинкою. Особливо потішила участь Саймона Пегга, але про це нижче.

Салліван Степлтон, харизматичний Фемістокл з «300 спартанців: Розквіт імперії» тут постає перед нами слабким і недалеким чоловіком, якого хибні пристрасті заводять дуже далеко.

Також сподобався Каллен Мулвей (Сцилла з тих же «Спартанців») в образі мстивого чоловіка, якого із середини з'їдають ревнощі.

Люк Хемсворт, старший брат Кріса Хемсворта, постає перед нами в образі чесного продавця морозива магазинчика. Зіграв Люк добре, особливо запам'ятався одним, вкрай влучним пострілом.

Але всі ці образи тьмяніють на фоні приватного детектива і кіллера за сумісництвом Чарлі Вульфа в шикарному виконанні Саймона Пегга. Чарлі Вульф - це висококласне втілення цинізму, жорстокості, педантичності, а також елегантності і професійності. Як він там іронізує, насміхається над всіма — це просто треба бачити

Що в результаті? Бадьорий чорногуморний бойовичок, який я подивився із задоволенням. Якщо вам до душі кривава естетика «Скажених псів» і «Кримінального чтива» Квентіна Тарантіно, стеб фільмів «Карти, гроші, два стволи» і «Великий куш» Гая Річі, чи безбашність «Семи психопатів» Мартіна Макдонаха, тоді Kill Me Three Times цілком є сенс подивитися.

P.S. Рейтинги в картини, до речі, катастрофічно низькі, що мене відверто здивувало. На "Томатах" взагалі нижче плінтуса — лише 9% (!) позитивних відгуків від кінокритиків, на IMDB справи трохи кращі, але теж не густо — лише 6,0 з 10. Навіть не знаю, з чим це пов'язано. На мій погляд, “Вбий мене тричі” - достойний представник свого жанру. Так, фільм конкретно одноразовий, і на відміну від того ж Pulp Fiction, Snatch, або Lock, Stock and Two Smoking Barrels, я його передивлятися не буду, але тим не менше.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 4
Акторська гра 4
Режисерська робота 4
Сценарій 4
Резюме забавний чорногуморний бойовичок
Чи варто дивитися цілком можна

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes

20.04.2015 | 1154 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019