Анімація “Суперсімейка 2” (Incredibles 2)

Про фільм
Рік: 2018.
Країна: США.
Час: 118 хв.

Режисери: Бред Берд.
Ролі озвучували: Крейг Т. Нельсон, Холлі Хантер, Сара Вавелл, Хак Мілнер, Кетрін Кінер, Боб Оденкірк, Семюел Л. Джексон та інші.

Бюджет: $200 000 000.
Світові збори: $1 242 786 014.

Рейтинг на IMDB: 7,8.
Мій рейтинг: 7,8.

Синопсис

Після того, як дії суперсімейки в особі містера Неймовірного (Крейг Т. Нельсон), Еластики (Холлі Хантер) і їхніх дітлахів дочки Фіалки (Сара Вавелл), сина Шастік (Хак Мілнер) і карапуза Джек-Джека (Ілай Фучіле) дещо вийшли з-під контролю під час приборкування чергового лиходія, в суспільстві знову почали точитися суперечки з приводу легітимності і доцільності застосування супергероїв в боротьбі зі злочинцями.

Було оголошено, що програма "Супергерої" закривається, оскільки вони занадто дорогі і завдають більше шкоди, ніж користі. Проти цього судження виступив підприємець, мільйонер і телемагнат Уїнстон (Боб Оденкірк), батько якого був великим шанувальником Суперсімейки.

Уїнстон разом зі своєю сестрою Евелін (Кетрін Кінер) хоче запустити рекламну кампанію, яка повинна повернути довіру до супергероїв. І він пропонує Еластиці взяти на себе провідну роль, в той час як містер Неймовірний посидить вдома з дітьми.

Еластика, отримавши новий суперкостюм і технологічний мотоцикл, починає свої захоплюючі пригоди, а Боб допомагає Шустю з математикою, намагається порозумітися з Фіалкою, в якої почався перехідний вік, і доглядає за малим Джек-Джеком, в якого проявляються аж 17 суперздібностей.

Тим часом в місті з'явився новий лиходій, який гіпнотизує людей через екрани телевізорів і мобільні пристрої.

Рецензія

Протягом чотирнадцяти (!) років ми чекали, поки Pixar випустить продовження “Суперсімейки”. І вони нарешті це зробили.

Перед виходом сіквела я спеціально передивився першу частину "Суперсімейки", щоб трохи освіжити в пам'яті події оригінального фільму.

В продовженні сценарій і загальний розвиток подій мало чим відрізняється, тільки містер і місіс Сміт Парр помінялися місцями — Боб доглядає за дітьми, а Еластика з головою занурилась в пригоди.

Проте, спостерігати за усім цим дійством не менш цікаво і захоплююче. Динаміка і темп — якраз ті складові, які добре працювали в першому фільмі. Тут все те саме. Плюс, чимало хорошого гумору, всіляких алюзій на сучасне суспільство - Pixar цим завжди славились.

В плані нових персонажів все зроблено відмінно, слабину дали лише з головним лиходієм: от якось воно дуже очевидно вийшло.

Зрештою, мульт не цим сильний. Найкращі його сторони, як вже було сказано, — це динаміка, гумор і персонажі.

Вся члени Суперсімейки знову на висоті! Тільки тепер на перший план вийшла Еластика, а Боб вправляється в ролі відчайдушної домогосподарки. Доволі кумедний момент в фільмі, і хороший простір для гумору і нових гегів.

Малюк Джек-Джек все більше і більше проявляє нові суперздібності, і спостерігати за цим досить цікаво. А його поєдинок з єнотом я обов'язково буду передивлятися ще не один раз!

Щодо нових ідей, то доволі непоганою виявилась знахідка з супергероями “на пенсії”, які потім теж були втягнуті у вир подій.

Так що в цілому вийшло здорово. Подивився із задоволенням. Якщо порівнювати із першим фільмом, то друга “Суперсімейка” десь приблизно на одному рівні. Нові ідеї спрацювали, старі не підкачали, графіка відмінна, нашим супергероям ще є чим здивувати, от тільки з лиходіями треба щось робити.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 5
Акторська гра 5
Режисерська робота 5
Сценарій 4+
Резюме здорово
Чи варто дивитися так

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes Цей фільм на сайті Гуртом

Читайте також:

"Суперсімейка" "Фердинанд" "Зоотрополіс" "Посіпаки" "Секрети домашніх тварин"

31.01.2019 | 1110 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019