Кримінальний трилер “В кінці тунелю” (Al Final del Túnel)

Про фільм
Рік: 2016.
Країна: Аргентина-Іспанія.
Час: 120 хв.

Режисер: Родріго Гранде.
В головних ролях: Леонардо Сбарагліа, Пабло Ечаррі, Клара Лаго, Федеріко Луппі, Ума Салдуенте, Уолтер Донато, Хав'єр Годіно. та інші.

Бюджет: €2 000 000.
Світові збори: N/A.

Рейтинг на IMDB: 7,1.
Мій рейтинг: 7,4.

Синопсис

Після автомобільної аварії Хоакін (Леонардо Сбарагліа) втратив свою дружину та дочку, а сам опинився на інвалідному візку. Зараз він живе сам. За професією Хоакін радіотехнік, на життя заробляє тим, що ремонтує всіляке барахло, працюючи у себе в підвалі.

Одного прекрасного дня в його скромну халупу заявилась стриптизерка Берта (Клара Лаго) зі своєю дочкою Бетті, щоб зняти в оренду кімнату в його будинку.

Хоакін з відмовками, але, все-таки, погоджується. Як-не-як, зайві гроші не завадять, та й стриптизерка симпатична. Why not? Присутність Берти робить одноманітне життя Хоакіна трохи цікавішим.

Якось працюючи в підвалі Хоакін почув шум за стіною. Він приклав вухо до стіни, і зрозумів, що група злодіїв на чолі з Галерто (Пабло Ечаррі) будує тунель під його будинок, щоб пограбувати банк неподалік.

Хоакін постійно підслуховує розмови злодіїв, робить нотатки, і всіляко вдається в деталі їхнього хитрого плану. Звідси він також зрозумів, що Берта, насправді, подружка Галерто, і спеціально зняла кімнату, щоб контролювати його, відвертати увагу, аби той не чув шуму в тунелі.

Рецензія

Відмінний трилер. Мабуть, найкращий з тих, що я бачив минулого року. Хоча декілька представників жанру було достойних — “Невидимий гість”, “Вітряна ріка”, "Спліт", “Get Out” (непоганий, проте сильно переоцінений). Але давайте вже безпосередньо до нашого фільму і його акторів.

Леонардо Сбарагліа зіграв свого Хоакіна дуже здорово і натурально. Він досить розумний, любить колупатися зі всілякою технікою, і незважаючи на свою травму, доволі оптимістичний чоловік. Хоакін придумав хитрий план стосовно цього тунелю, але чи вдасться його провернути — не скажу. Самі подивитесь і побачите.

Сексуальна Клара Лаго відмінно виконала роль Берти. Красива і емоційна героїня, яка дуже любить свою дитину. Зрозуміло, що в будинку Хоакіна вона з'явилася не просто так. Хоакін скоро розкусить її задум, а далі все відбуватиметься ще цікавіше.

Також вразив Пабло Ечаррі в ролі головного гангстера Галерето. Шикарний і дуже харизматичний бандюган.

В плані режисури кіно поставлено доволі грамотно — цікаво і динамічно. Плюс, режисерові вдалося уникнути багатьох жанрових штампів і кліше (хоча явні запозичення з класики точно проглядаються), тому розгадати наперед, як відбуватимуться події з пограбуванням, у вас наврядчи вийде. Тут навіть любовна лінія обіграна досить цікаво і небанально. Розв'язка, до слова, також вийшла пристойною.

Ну і окрім того, знято все це без дешевого пафосу, моралізаторства і сльозовитискання, що вкрай цінно в суворих реаліях кінематографу.

Резюмую. Дуже сподобалось. Практично на п'ятірку. Всім любителям жанру — дивитись обов'язково. Нелюбителям також можна глянути, тому що це справді якісний і хороший трилер. Цікавий, життєвий (без всяких страшилок), інтригуючий, напругу тримає до фінальних титрів. Я радий, що не пропустив даний фільм.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 4+
Акторська гра 4+
Режисерська робота 5
Сценарій 5
Резюме хороше кіно
Чи варто дивитися цілком можна

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes

Дивіться також:

“Вітряна ріка” "Невидимий гість" "Пастка"

05.03.2018 | 1236 | Коментарі (2)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019