Анімація “Коко” (Coco)

Про фільм
Рік: 2017.
Країна: США, Мексика.
Час: 105 хв.

Режисер: Лі Анкріч, Едріан Моліна.
Ролі озвучували: Ентоні Гонсалес, Гаель Гарсіа Берналь, Бенджамін Бретт, Аланна Юбак, Рене Віктор, Хайме Каміль, Габріель Іглесіас та інші.

Бюджет: N/A.
Світові збори: $730 391 667.

Рейтинг на IMDB: 8,6.
Мій рейтинг: 7,5.

Синопсис

Молодий хлопчина Мігель Рівера живе у Мексиці разом зі своєю великою сім'єю, яка займається пошиттям і виготовленням взуття.

Але такий “family bussiness” Мігелю явно не до душі, оскільки понад усе він хоче бути знаменитим музикантом, як його прапрадід Ернесто де ла Круз. Але тут Мігель знаходить серйозний супротив з боку членів сім'ї, де ніхто не бажає, щоб він повторив долю свого прапрадіда, який в один прекрасний день покинув свою родину назавжди. Тому музика суворо заборонена в домашньому господарстві Рівера

Місцевий гітарист Маріачі, чиє взуття Мігель чистить в якості дрібного заробітку, постійно закликає хлопця взяти участь в конкурсі на День мертвих, коли вся Мексика святкує пам'ять померлих на міській площі. Проте, коли бабуся Мігеля знаходить його з гітарою в руках, вона розбиває її на шматки і наполягає на тому, щоб він займався сімейною професією, а не казна-чим.

Однак, серцю не накажеш. На День мертвих Мігель проникає в будівлю, де зберігається гітара де ла Круза. Проте, коли хлопець її дістає, то відразу переноситься в Країну мертвих, де зустрічає своїх далеких родичів.

Тут на Мігеля чекає чимало небезпек, а також розкриття таємниці, яка пов'язана з минулим його родини.

Крім того, якщо Мігель не повернеться до світанку, коли закінчується День мертвих, він ризикує залишитись в Країні мертвих назавжди. Єдиний спосіб врятувати ситуацію - отримати благословення і відправитися назад, але його прапрабабця зробить це лише за умови, якщо хлопець відмовиться від музики.

Рецензія

“Коко” - дев'ятнадцятий анімаційний фільм від компанії Pixar, яка подарувала світові такі чудові анімаційні стрічки як: “Toy Story”, “The Incredibles”, “Тачки”, “Рататуй”, “Wall-E”, “Вперед і вгору”, "Добрий динозавр", "Думками навиворіт" і багато інших.

На цей раз Піксар глибоко занурюється в мексиканський Діа де Муертос (День мертвих), що створює умови для зворушливої історії про сім'ю, спогади і, звичайно ж, смерть.

Перше, що спадає на думку під час перегляду “Coco”, це, безумовно, відмінний анімаційний фільм “Книга життя” мексиканського режисера Хорхе Гутьєрреса (продюсером якого виступив сам Гільєрмо Дель Торо). З візуальної точки зору це був практично шедевр — багата і насичена кольорова палітра, дивовижні фігурки, оригінальні декорації і прикраси. В цьому плані “Coco” до рівня “Книги життя” явно не дотягує, хоч анімація тут також дуже барвиста і зроблена на доволі високому рівні.

Щодо сюжету, то історія про померлих завжди доволі зворушлива й емоційна, чим Pixar користується по повній програмі. Тим не менше, в мультику є чимало забавних сцен і неочікуваних поворотів сюжету, тому дивиться мульт досить цікаво.

З персонажів мені найбільше сподобався Гектор — от просто на п'ять балів типаж! Мігель також виглядав пристойно, і на пару з Гектором склав чудовий дует. Вся інша публіка — від живих до померлих, теж доволі симпатична.

З динамікою в “Coco” також повний порядок. Подивився мульт майже на одному подиху, наприкінці навіть трохи розчулився, коли зазвучала зворушлива пісенька “Remember me”.

Резюмую. В Pixar зуміли зняти ще один неймовірно барвистий, смішний, добрий, і дуже емоційний мультфільм. Сюжет може й трохи передбачуваний, але це компенсується відмінною анімацією, хорошим гумором і колоритними персонажами. “Коко” показує нам, в чому полягає істинна цінність і сила спогадів. Крім того, фільм, безумовно, запам'ятовується. Сюжетом, музикою, постановкою. Словом, мені сподобалося. Раджу переглянути.

P.S. Думаю, саме “Коко” виграє “Оскара” цього року.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Графіка 5
Акторська гра 4+
Режисерська робота 5
Сценарій 4+
Резюме відмінний мульт
Чи варто дивитися так

Лінки по темі:

Цей мультфільм на сайті IMDB Цей мультфільм на сайті Rotten Tomatoes

Читайте також:

"Зоотрополіс"
"Посіпаки"
"Секрети домашніх тварин"

19.02.2018 | 966 | Коментарі (2)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019