Детектив-трилер “Невидимий гість” (Contratiempo)

Про фільм
Рік: 2017.
Країна: Іспанія.
Час: 106 хв.

Режисер: Оріолі Паоло.
В головних ролях: Маріо Касас, Хосе Коронадо, Барбара Ленні, Ана Вахенер, Франсеск Орелья, Крістіан Валенсіа, Пако Тоус, Бетсі Тунес, Давід Сельвас та інші.

Бюджет: €4 000 000.
Світові збори: N/A.

Рейтинг на IMDB: 8,0.
Мій рейтинг: 7,0.

Синопсис

Молодого і успішного бізнесмена, Едріана Доріа (Маріо Касас), знаходять в номері з мертвим тілом його коханки. Все вказує на те, що злочин скоїв саме Едріан: всі вікна в готелі були замкнені, а двері були зачинені на ланцюжок. Едріан, ясний пень, всі звинувачення відкидає — він вважає, що в номер хтось міг проникнути, щоб підставити його, хоча ймовірність такого випадку фактично дорівнює нулю.

За справу Едріана береться крутий адвокат, яка відома тим, що за свою кар'єру не програла жодної справи. Однак для того, щоб грамотно побудувати лінію захисту, їй потрібно з'ясувати у підзахисного всі найдрібніші деталі. А найголовніше — вивідати всю правду, а то раптом цей фрукт щось приховує.

А в підзахисного, як виявляється, чимало таємниць, про які він так чи інакше змушений буде розповісти.

Рецензія

Доволі непоганий іспанський трилер (в англійській прошивці - The Invisible Guest), про який мені вже всі вуха проговорили. Та й рейтинг у нього дуже високий (на IMDB аж 8 з 10), так що вирішив глянути.

Подивився — і не розчарувався. Так, фільм явно не тягне на такі високі рейтинги (що я і одразу прогнозував), але дивиться досить інтригуюче.

В першу чергу, звичайно, завдяки лихо закрученому сюжету. Інтрига з тим, хто ж насправді вбивця, тримається практично до фіналу. От з цим, якраз, і вся мулька “Невидимого гостя”.

Видовищності як такої тут зовсім немає. Практично всі події стрічки відбуваються в готельному номері, де жінка-адвокат розмовляє зі своїм підзахисним, і з'ясовує деталі злочину. Власне, ця історія і складає основний сюжет даного фільму. Окрім основного місця дії (кімнати) є ще декілька сцен на природі, на вулиці, які супроводжуються численними флешбеками.

Тим не менше, спостерігати за всім цим доволі цікаво. Плюс, щоб ввести глядача в оману, автори фільму пропонують подивитися на ситуацію з різних точок зору. Більше того, чим далі розгортаються події, тим все більше і більше випливає нових деталей, і початкова версія злочину починає суттєво видозмінюватися.

Інтрига, повторюсь, залишається майже до самого кінця, де вам акуратно розкриють всі карти. Ну хіба що знайдуться розумники, які відразу здогадаються в чому там весь фокус. Я ж не здогадався, тому було цікаво дивитися.

Що в результаті? Добротний детектив, брехати не буду. Звичайно, коли події нанизуються одна на одну, версії постійно видозмінюються, а клубок брехні все більше заплутується, то потім, якщо почати все по ниточках розплутувати в зворотньому порядку, обов'язково знайдуться певні натяжки і все таке, але це проблема більшості подібних фільмів. Тому сильно придиратися не буду.

Так що фільмець, як ви вже зрозуміли, цілком гідний і вартий перегляду. Так, він конкретно одноразовий, передивлятися його я точно не буду, але розважити і заплутати кіно точно може, а це вже немало. Та й поставлено все це діло непогано, і актори грають пристойно, тому загалом залишився задоволеним.

Всім любителям детективних трилерів і лихо закручених сюжетів - дивитися обов'язково. Моя оцінка — тверда четвірка.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 4
Акторська гра 4
Режисерська робота 4
Сценарій 4
Резюме лихо закручено
Чи варто дивитися цілком можна

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes

Дивіться також:

“Круті чуваки” "Застрель їх" "Дедпул"

31.10.2017 | 436 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2018