Детективний трилер “Вітряна ріка” (Wind River)

Про фільм
Рік: 2017.
Країна: США.
Час: 107 хв.

Режисер: Тейлор Шерідан.
В головних ролях: Елізабет Олсен, Джеремі Реннер, Джон Бернтал, Мартін Сенсмейєр, Джулія Джонс, Келсі Чоу та інші.

Бюджет: $11 000 000.
Світові збори: $33,561,813.

Рейтинг на IMDB: 7,9.
Мій рейтинг: 7,0.

Синопсис

Індійська резервація Wind River - величезна, зимова частина землі у центральному Вайомінгу. Місцеві поліцейські були покликані відвідати місце злочину: молода індіанка Наталі (Келсі Чоу) була знайдена мертвою в снігу, з численними ранами і слідами сексуального насильства.

З Лас-Вегаса прибуває агент ФБР Джейн Баннер (Елізабет Олсен), яка має провести розслідування. Джейн - недосвідчена і фізично слабка жінка, але смілива, відважна, з бажанням вчитися. (До речі, героїня Елізабет Олсен за типажем сильно нагадує агента Емілі Блант, яка грала в “Сікаріо”).

В розслідуванні Джейн допомагає професійний трекер і мисливець Корі Ламберт (Джеремі Реннер), який декілька років тому втратив свою дочку, яка також загинула за жорстоких обставин.

Рецензія

Хороше кіно. Спокійне, вдумливе, життєве. Красива природа, медитаційні пейзажі, вдало підібрані актори, і багато приводів для роздумів.

Сценарій до цього фільму писав Тейлор Шерідан (сценарист відмінного “Сікаріо” Дені Вільнева, і картини Земля команчів” Девіда Маккензі), який тепер дебютує в якості режисера.

Елізабет Олсен і Джеремі Реннер (обидвох я вважаю хорошими акторами) склали відмінний дует. Творці картини обійшлися без традиційної любовної лінії, хоча певні натяки на симпатію між їхніми персонажами тут явно присутні.

Історія, розказана в фільмі, змушує задуматись над багатьма речами. Сенсом життя, людською жорстокістю, домінуванням “білих” над “червоними”, і до чого в результаті це може привести.

В епізодичній ролі з'являється ще Джон Бернтал (відмінний Каратель з серіалу “Daredevil”), але його персонаж ввели тільки для того, щоб показати фрагмент з Наталі, і скласти докупи сюжетний пазл.

На цьому все, тому резюмую. Хороший фільм, який мені однозначно сподобався. Так, неквапливий, так, спокійний, але атмосферний і життєвий. В Голлівуді тепер таке рідко знімають. Так що цього разу, слава богу, не розчарувався.

Глядачі, до слова, також належним чином оцінили дану картину. Рейтинг стрічки на IMDB дуже високий — аж 7,9 з 10. Приємно, що не лише фільми про супергероїв набирають високі бали.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 4
Акторська гра 4
Режисерська робота 4
Сценарій 4
Резюме хороше кіно
Чи варто дивитися цілком можна

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes

Дивіться також:

“Круті чуваки” "Застрель їх" "Дедпул" "Вартові галактики" "Перестрілка"

24.10.2017 | 703 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019