Анімація “Нікчемний я 3” (Despicable Me 3)

Про фільм
Рік: 2017.
Країна: США.
Час: 90 хв.

Режисер: Кайл Балда, Пьєр Соффін, Ерік Гуільон.
Ролі озвучували: Стів Карелл, Крістен Віг, Трей Паркер, Рассел Бренд, Міранда Косґров, Дена Гаєр, Джулі Ендрюс, Стів Куган, Дженні Слейт, Пьєр Соффін та інші.

Бюджет: $80 000 000.
Світові збори: $1 008 598 268.

Рейтинг на IMDB: 6,4.
Мій рейтинг: 7,0.

Синопсис

Лиходій на ім'я Бальтазар Вибрик (Трей Паркер) ускладнює життя Гру (Стів Карелл) і Люсі (Крістен Уіг). Хлопець, який постійно супроводжує свої дії музикою вісімдесятих, завжди на крок попереду від нашої парочки.

Бальтазар Вибрик (в оригіналі Бальтазар Бретт) зумів викрасти найбільший діамант у світі, у зв'язку з чим Гру і Люсі звільняються від своїх обов'язків вищим керівництвом. Це приносить тривожні нотки у життя дівчаток - Марго, Едіт і Агнесс. Не кажучи вже про міньйонів-посіпак, тому що вони втомилися від "доброго" життя і хочуть нових пригод і лиходійств!

Крім усього цього, одного дня Гру з'ясовує, що у нього є брат-близнюк Дрю (Стіва Карелл), з яким він хоче зустрітися і поговорити по душам.

Рецензія

Перший “Нікчемний Я” компанії Illumination Entertainment раз і назавжди покорив серця глядачів, в першу чергу, звичайно, завдяки дивовижним жовтим поплічникам найбільшого лиходія всіх часів і народів Гру. Було цілком очевидно, що продовження франшизи не за горами, враховуючи успіх першого фільму.

Так воно і сталося. Сіквел вийшов нічим не гірший за свого попередника (а можливо навіть і кращим), тому всі шанувальники дивовижних міньйонів (до яких належу і я) з великим нетерпінням очікували третьої частини.

Про міньйонів, до речі, зняли окремий фільм, який в українському прокаті отримав чудовий переклад “Посіпаки”. Мульт за рівнем значно слабший, аніж Despicable me, але по-своєму милий і кумедний. Також студія "Illumination Entertainment" випустила дуже симпатичні анімаційні стрічки "Секрети домашніх тварин" і "Співай".

Але повернемось до нашого фільму. Так що ж в результаті вийшло в третій частині цієї популярної франшизи? По-моєму, дуже симпатично. Легко, прикольно і весело — цілком в дусі попередніх фільмів. А от з рейтингами на цей раз якось особливо не склалося — глядачі і критики доволі прохолодно відреагували на третього “Нікчемного я”.

Істинна причина мені невідома, але, по правді кажучи, все це мене мало хвилює. Міньйони прикольні? Прикольні. Гру лиходіє? Лиходіє. Було весело? Та ясний пень! То що вам ще, питається, потрібно.

Гру не втрачає своєї родзинки, й далі говорить з кумедним французьким акцентом. В даному випадку лиходіє він не з такою страшною силою, як раніше, оскільки, по-перше, його звільнили з роботи (буває), по-друге, його покинули майже всі міньйони (shit happens), ну а по-третє, невідомо звідки об'явився рідний брат-близнюк Дрю, який в лиходійстві повний профан, але дуже хоче довести брату свою профпридатність.

Поки брати з'ясовують стосунки один з одним, Люсі несподівано для себе почала виконувати функції мами дівчаток, і в неї навіть непогано виходить. Порозуміння їм ще трохи бракує, але з часом ця проблема, думаю, зникне.

Судячи з реакції глядачів, багатьом не сподобався головний антагоніст суперзлодій — Бальтазар Вибрик. А по-моєму, доволі кумедний персонаж — стильний чувак, зроблений з нахилом під 80-ті, з гітарою-синтезатором, з фігурою Фредді Меркюрі, але фізіономією Павла Зіброва.

Смішних моментів в фільмі чимало, а не навпаки, як дехто стверджує. Зустріч Гру і Дрю, епізоди з Вибриком, рожеві жуйки, виступ посіпак на шоу талантів, їхнє перебування у в'язниці, полювання дівчаток на Єдинорога, фінальний танц-батл теж приємно потішив. Так що з гумором тут все в порядку.

Резюмую. Мені категорично сподобалось. Симпатична графіка, кумедні персонажі, мімішні міньйони, хороші другорядні герої, весело і прикольно. Обурень публіки не розумію — занадто ви балувані стали.

P.S. Касові збори “Despicable Me 3” натякають, що нас чекає продовження франшизи. Так що запасайтеся попкорном. Show must go on..

P.P.S. Український дубляж, як завжди, на висоті.

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Графіка 4
Акторська гра 4
Режисерська робота 4
Сценарій 4
Резюме симпатично
Чи варто дивитися цілком можна

Лінки по темі:

Офіційний сайт мультфільму Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes Цей фільм на сайті Гуртом

Читайте також:

"Зоотрополіс"
"Посіпаки"
"Секрети домашніх тварин"

14.09.2017 | 355 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


(c) Всі права застережено, 2018