Комедійний бойовик “Два стволи” (2 Guns)

Про фільм
Рік: 2013.
Країна: США.
Час: 109 хв.

Режисер: Бальтасар Кормакур.
В головних ролях: Дензел Вашингтон, Марк Уолберг, Пола Паттон, Білл Пекстон, Джеймс Марсден, Едвард Джеймс Олмос, Фред Уорд та інші.

Бюджет: $61 000 000.
Світові збори: $131 940 411.

Рейтинг на IMDB: 6,7.
Мій рейтинг: 6,5.

Синопсис

Один чорний, другий білий - Боббі Тренч (Дензел Вашингтон) і Майкл Стігман (Марк Уолберг) працюють на мексиканського наркобарона Папі Греко (Едвард Джеймс Олмос).

Боббі не знає, що Стігман працює під прикриттям на військово-морську розвідку США, а Стіг, в свою чергу, не знає, що Боббі таємний агент управління по боротьбі з наркотиками.

Ця солодка парочка збирається пограбувати банк на декілька лимонів доларів. Найцікавіше те, що ці гроші належать Папі Греко.

Рецензія

Ісландський режисер Бальтасар Кормакур поставив відмінний драматичний фільм “Еверест” про групу відчайдух, які кинули виклик природі, щоб підкорити найвищу вершину планети Земля. “Два стволи” - фільм зовсім інший. Це комедійний бойовичок, який був знятий виключно для того, щоб розважити глядача.

І в цьому плані кіно виправдовує себе на сто відсотків. Стрічка не позбавлена багатьох жанрових кліше — хороші хлопці, погані хлопці, агенти ЦРУ, але всі ці моменти так чи інакше висміюються, тому не можна сказати, що “Два стволи” - донезмоги шаблонний продукт, просто картина такою і задумувалась. Веселою, стьобною, іронічною. Найсмішніше те, що фільм знятий зо мотивами однойменного комікса Стівена Гранта.

Але і Вашингтон, і Уолберг відтягуються тут по повній. Харизматичний чорний, і веселий білий справді запалюють. Калейдоскоп подій постійно змінюється, де головні герої по черзі змінюють амплуа. Парочка з них вийшла справді класна. Може й не така розкішна як, скажімо, нещодавній дует Гослінг — Кроу в “Крутих чуваках”, але по-своєму хороша. Зрештою, Вашингтон завжди і скрізь крутий, тому по-іншому і не може бути.

Пола Паттон (Гарона з “Варкрафта”) в ролі Деб тут абсолютно не сподобалась. Добре, що епізодів за її участі небагато, тому що своєю акторською грою враження справляла скоріше негативне. Ну хоч цицьки показа — вже хліб.

Мексиканські мафіозі на чолі Папі Греко вийшли доволі колоритними, але не більше того. Можна було б цих поганців трохи більше розкрутити, замість того, щоб концентруватися на безликих і одноманітних американських солдатиках на чолі з Джеймсом Марсденом.

Резюмую. Забавний іронічний бойовичок, знятий з нахилом під олдскульні фільми 80-х років. Хороша парочка Вашингтон-Уолберг, сюжет вторинний, але поставлено кіно легко і з гумором. Словом, видовище на один вечір, щоб розслабитись і відпочити.

Фотогалерея

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 4
Акторська гра 4+
Режисерська робота 4
Сценарій 3
Резюме забавний розважальний бойовичок
Чи варто дивитися цілком можна

Лінки по темі:

Офіційний сайт
Цей фільм на сайті IMDB
Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes
Цей фільм на сайті Гуртом

Дивіться також:

“Вбий мене тричі”
"Застрель їх"
"Kingsman: Таємна служба"
"Дедпул"
"Агенти U.N.C.L.E."

12.11.2016 | 604 | Коментарі (2)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019