Комедійний детектив “Круті чуваки” (The Nice Guys)

Про фільм
Рік: 2016.
Країна: США, Великобританія.
Час: 115 хв.

Режисер: Шейн Блек.
В головних ролях: Раян Гослінг, Рассел Кроу, Кім Бейсінгер, Енгаурі Райс, Метт Бомер, Маргарет Куоллі, Кіт Девід, Бо Напп та інші.

Бюджет: $50 000 000.
Світові збори: $36 225 006.

Рейтинг на IMDB: 7,7.
Мій рейтинг: 8,0.

Синопсис

Лос-Анджелес, 1977. Вишибала Джексон Хілі (Рассел Кроу) заробляє на життя тим, що за гроші може провчити всіляких неґречних хлопців — надавати їм підсрачників, розквасити фізіономію, якщо потрібно, і все таке.

Приватний детектив Холланд Марч (Райан Гослінг) працює на замовлення. Він шукає компромат на всіляких багатих шишок, їхніх жінок, коханок, чи проводить розслідування, які отримує від престарілих дамочок.

Якось від однієї дівчини Амелії (Маргарет Куоллі) Хілі отримує завдання — зробити так, щоб Марч залишив її у спокої.

Хілі вирішує нанести Марчу дружній візит і спробувати пояснити, щоб той більше не стежив за дівчиною.

Після виконання свого завдання, якісь бандити навідуються до Хілі і вимагають, щоб він розповів, як знайти Амелію.

Зрозумівши, що вляпався в якусь неприємну історію, Хілі звертається за допомогою до Марча.

Разом вони починають серйозно займатися справою Амелії, яка виведе їх на слід порноіндустрії і навіть на причетність Міністерства юстиції.

Рецензія

Шейн Блек — сценарист трьох частин “Смертельної зброї” з Мелом Гібсоном, “Останього бойскаута” з Брюсом Віллісом, “Останнього кіногероя” зі Шварценеггером.

Згодом Блек зрозумів, що може самостійно знімати кіно. Тому він сів в режисерське крісло і поставив прикольний комедійний бойовичок “Kiss Kiss Bang Bang” з Дауні-молодшим і Велом Кілмером.

В даному випадку в якості двох напарників виступили Райан Гослінг і Рассел Кроу, які тут склали відмінний дует.

Гослінг в ролі приватного детектива Холланда Марча — просто блиск! Після смерті своєї дружини Марч конкретно підсів на дешевий алкоголь, але змушений був працювати і виконувати всілякі дрібні замовлення, щоб якось утримувати свою доньку.

Персонаж вийшов справді класний — живий, забавний, рефлексивний. Добре помітно, що Гослінг отримує задоволення від своєї гри. Причому робить це дуже легко і невимушено. А деякі епізоди за його участі хотілося передивлятися по декілька разів. Сцену в туалеті, на вечірці, епізод з випискою чека на десять п'ять тисяч доларів і т.д.

Рассел Кроу в декількох епізодах показав, що він ще не купа металобрухту, незважаючи на свою незграбність і велике пузо.

Його Хілі хоч і не такий яскравий персонаж як Марч, але теж хороший. Стриманий, холоднокровний вишибала, проте не позбавлений почуття гумору. Потішив історією про Ніксона і ще декількома кумедними моментами.

Блискуча гра двох акторів чудово розвивається і в третю сторону. Маю на увазі в бік Енгаурі Райс, яка зіграла маленьку доньку персонажа Гослінга. На фоні таких двох видатних акторів виглядала вона дуже пристойно. Розумна, кмітлива, відважна, добра дівчина, яка, безумовно, вносила тільки позитивні моменти в картину.

The Nice Guys зроблений з нахилом під старомодний детектив. Щось на зразок “Секретів Лос-Анджелеса”, в яких, до речі, знімалися Кроу і Кім Бейсінгер. Тут і епоха 70-х, і старенькі автомобілі, костюми, декорації і навіть хороша драматична складова. Але Блек розбавив фільм купою пригод, класним гумором, і забавними персонажами. І на мій погляд, вийшло у нього просто здорово!

Сюжет фільму не тільки лихо закручений, але й з великою кількістю забавних ситуацій і дотепних діалогів. Чого тільки варті розмови Марча про Гітлера!

Словом, відмінне кіно зняв Шейн Блек. Мені дуже сподобалось. Веселе, дотепне, динамічне, з класною парочкою головних героїв Гослінг-Кроу. За це ми можемо пробачити йому навіть старушенцію Кім Бейсінгер — правда ж?

P.S. До речі, в прокаті картина повністю провалилась, що дуже прикро. Я б з великим задоволенням подивився ще два-три фільми з Кроу і Гослінгом. На диво славні хлопці!

Фотогалерея

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 5
Акторська гра 5
Режисерська робота 5
Сценарій 5
Резюме блиск!
Чи варто дивитися так

Лінки по темі:

Офіційний сайт фільму Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes

Дивіться також:

“Застрель їх” "Дедпул" "Вартові галактики"

01.08.2016 | 785 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019