Анімація “Зоотрополіс” (Zootopia)

Про фільм
Рік: 2016.
Країна: США.
Час: 108 хв.

Режисер: Байрон Ховард, Річ Мур, Джаред Буш.
Ролі озвучували: Джінніфер Гудвін, Джейсон Бейтмен, Ідріс Ельба, Дженні Слейт, Нейт Торренс, Бонні Гант, Дон Лейк, Томмі Чонг, Дж.К. Сіммонс, Октавія Спенсер, Алан Тьюдік, Шакіра та інші.

Бюджет: $150 000 000.
Світові збори: $1 000 019 682.

Рейтинг на IMDB: 8,2.
Мій рейтинг: 8,0.

Синопсис

Ще маленькою зайчиха Джуді (Джінніфер Гудвін) мріяла тільки про одне: вона хотіла стати поліцейським у великому місті, щоб боротися зі злочинцями і захищати маленьких тварин.

Незважаючи на свою антропометрію і відмовляння з боку батьків, Хоппс, все-таки, вдалося закінчити поліцейську академію з відзнакою і переїхати до міста. Але замість омріяної професії слідчого, шеф поліції Зоотрополіса Бого (Ідріс Ельба), доручає Джуді виписувати штрафи на парковках.

Але доля завжди усміхається сміливим. Для Джуді волею обставин випадає нагода знайти одну зниклу персону. Тому шеф Бого дає їй завдання: за 48 годин розкрити справу, інакше її відправлять у відставку. Тому потрібно поспішати. За допомогою Джуді звертається до хитрого лиса Ніка Уайлда (Джейсон Бейтмен), який заробляє собі на життя невеликими крадіжками.

Але Нік не має ані найменшого бажання допомагати співробітникові поліції. Тільки завдяки кмітливості і хитрощам Джуді вдається схилити Ніка до партнерства.

Рецензія

“Зоотрополіс” (в оригіналі - Zootopia) - алюзія на сучасний світ людей, тільки населений тваринами, в характерах яких впізнаються чисто людські риси.

Анімація в мультику - просто відмінна. Деталізація самого “Зоотрополісу” і його мешканців пророблена справді чудово. Картинка насичена і приємно тішить око.

У “Зоотрополісі” є різні райони, так що всі милі тваринки зможуть знайти затишне місце, де вони себе добре почуватимуть. Є такі місця як: Джунглі, площа Сахара і Тундратаун. Всі вони намальовані дуже красиво — до найдрібніших деталей, які можна розглядати дуже довго.

Звичайно, сюжет “Зоотопії” більш зрілий, ніж у старих фільмах "Діснея". Але для дітей тут теж приберегли чимало моментів, які викличуть захоплення і змусять сміятися.

Крім того, тут чимало алюзій на інші фільми (мультики), в тому числі і самого Діснея. Також творці стрічки потішними пародіями на серіал «Breaking Bad» і «Хрещеного батька» з відомим монологом Віто Корлеоне. Це було справді шикарно.

Парочка головних героїв - Джуді і Нік — вийшли відмінними. Джуді — наївна, сповнена світлих мрій і ентузіазму. Нік — давно пристосувався до суворої реальності, і став таким же егоїстичним і байдужим до проблем, як і всі інші.

І Джуді, і Ніку є чому повчитися один в одного, і, що дуже приємно, обидва в результаті чогось навчаться і наприкінці стануть іншими героями - на відміну від тих, якими були на початку.

Персонажів тут багато, описувати всіх і кожного немає ніякого сенсу, тому що треба все це діло один раз подивитися, щоб все зрозуміти самому.

Музика в фільмі теж хороша. Шакіра спеціально для мультфільму записала пісню «Try Everything». "Дісней" завжди славився гарними піснями. “Зоотрополіс” теж не став винятком.

Резюмую. Відмінний мультик. Причому, за всіма складовими. Чудова картинка, класні персонажі (тільки лінивці чого варті), розумний сюжет, теплий гумор. Яскраво, оригінально і захоплююче. “Дісней”, після чудових анімаційних стрічок “Думками навиворіт” і “Книга життя”, знову приємно потішив. Молодці. Від мене — тверда п'ятірка.

Фотогалерея

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Графіка 5
Акторська гра 5
Режисерська робота 5
Сценарій 5
Резюме відмінний мульт
Чи варто дивитися так

Лінки по темі:

Офіційний сайт фільму
Цей фільм на сайті IMDB
Цей фільм на сайті Rotten Tomatoes

Дивіться також:

“Супер шістка”
"Думками навиворіт"
"Книга життя"
"Крижане серце"
"Добрий динозавр"

06.06.2016 | 1779 | Коментарі (4)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019