Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)

Про фільм
Рік: 2015.
Країна: США.
Час: 124 хв.

Режисер: Джудд Апатоу.
В головних ролях: Емі Шумер, Білл Хейдер, Брі Ларсон, Колін Квінн, Джон Сіна, Езра Міллер, Тільда Суїнтон та інші.

Бюджет: $35 000 000.
Світові збори: $138 326 983.

Рейтинг на IMDB: 6,5.
Мій рейтинг: 7,0.

Синопсис

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Ще коли Емі (Емі Шумер) була маленькою дівчинкою, її батько (Колін Куінн) говорив, що моногамії не існує. Емі цей урок добре засвоїла. З тих пір минуло двадцять з лишнім років. Зараз Емі доросла, вона регулярно тусується в барах і клубах, заливається алкоголем, і спить зі всіма підряд. У неї ніколи не було серйозних відносин, і вона зазвичай не ходить двічі з одним хлопцем на побачення.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Однак, Емі має хорошу роботу. Вона пише пікантні статті для популярного чоловічого журналу "S'nuff", які вона отримує від свого ексцентричного боса Діанни (Тільда Суїнтон).

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Якось Емі випало написати про спортивного хірурга Аарона Коннорса (Білл Хейдер). Навіть незважаючи на те, що Емі взагалі не любить спорт і нічого в ньому не розуміє. Під час першого ж інтерв'ю Коннорс це дуже швидко зрозумів, але він проникся симпатією якоюсь особливою симпатією до Емі.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Проходить небагато часу, і Емі опиняється в ліжку з Аароном. Але, на диво, Емі почувається з ним зовсім по-іншому: їй комфортно з Аароном, і, що найцікавіше, Емі не захотілося просто встати і піти, як це вона завжди робила у випадку з іншими чоловіками. Емі не знає, що з цим робити? Може вона вперше в житті закохалася?

Рецензія

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)«Дівчина без комплексів» - новий фільм Джадда Апатоу, автора «Трішки вагітної» і «Любові по-дорослому». Оригінальна назва картини - «Trainwreck», що означає «розрив шаблону», або “ходяча катастрофа”. Ці словосполучення багато говорять і про сам фільм. Перед нами далеко не типова романтична комедія, де звичайна жіноча і чоловіча поведінка помінялися місцями.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)«Trainwreck» - це, фактично, повноцінний бенефіс стенд-ап комедіантки Емі Шумер. Після свого успішного скетч-шоу “Inside Amy Schumer” дамочка з формами і гострим язичком замахнулася на повноцінний художній фільм, і до того ж сама написала до нього сценарій.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Для свого дебюту Шумер вибрала уривок з власного життя, який яскраво ілюструє її стосунки з батьком. Емі фактично зіграла саму себе, тому їй віриться без найменшого сумніву — всі емоції передано дуже щиро і правдоподібно. Без нотки фальшу.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)На перший погляд, Емі не викликає особливої симпатії: вона постійно пиячить, курить траву, вживає легкі наркотики, змінює сексуальних партнерів як рукавички, погано говорить про людей за їхньою спиною, в тому числі і про свою сестру. Але якщо копнути глибше, то комплекси в Емі склалися якраз-то в плані особистого життя. Тому ми десь розуміємо, що за всіма цими зовнішніми ефектами ховається добра і мила дівчина.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Це ще більше підтверджується, коли Емі приходить в будинок престарілих до свого батька. Подивіться, з якою турботою і любов'ю Емі відноситься до нього, хоча той закінчений покидьок, грубіян і бісів егоїст.

Загалом, Емі постає перед глядачем в образі гидкого каченяти, але варто їй посміхнутися, і вона миттєво перетворюється на красивого лебедя.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Хороших слів також заслуговує Біллі Хейдер. Використовуючи мінімум зовнішніх ефектів, зірці "Saturday Night Live" вдалося створити з доктора Коннорса дуже милого і приємного персонажа. Хейдер протягом всього фільму випромінює чарівність, і загалом справляє гарне враження.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Тільду Суїнтон в цьому фільмі було взагалі не впізнати. От що значить майстерність гримерів! Ну і зіграла Суїнтон просто блискуче. Її стервозна і ексцентрична Діанна — це щось неймовірне! Хоча й епізодів за її участі було не так багато, але талановиту актрису видно одразу. Дуже яскравий і самобутній образ вийшов. Просто на диво.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Відмінний актор Езра Міллер (Патрік з чудової картини “Переваги скромників”) тут зіграв придуркуватого співробітника Емі - Дональда. Езрі постійно дістаються якісь дивакуваті персонажі, але грає він їх, як завжди, здорово.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Також потішило камео відомих спортсменів в особі баскетболіста Леброна Джеймса і рестлера Джона Сіни. За їх участі є декілька дуже забавних епізодів.

Сценарій в фільмі, загалом, не надто оригінальний. Є тут чимало голлівудських штампів і кліше, але, як не дивно, “Trainwreck” справляє хороше враження. Картина виглядає свіжою і цікавою, тим більше на фоні того непотребу, який зараз знімають в Голлівуді. Плюс, хороші акторські роботи піднімають картину трохи вище свого рівня.

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)Гумор тут доволі специфічний: трохи грубий, місцями вульгарний, але, все-таки, дотепний і добре збалансований. В картині є справді декілька класних і смішних моментів: перша ж сцена розповіді батька Емі про моногамію, чимало хороших жартів на кінематографічну тематику, короткі зустрічі Емі з вуличним жебраком і т.д. Навіть сентиментальні моменти вийшли доволі зворушливими.

Так що мені загалом сподобалося. Хоча почитав відгуки — люди пишуть, що це вульгарна, тупа і несмішна комедія. Я з цим категорично не згідний. Бо на мій погляд, "Trainwreck" — доволі симпатична комедія. Ну і дивитися все це діло бажано в оригіналі, тому що озвучувати Шумер, або Тільду Суїнтон - це ще те збочення.

Фотогалерея

Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck) Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)
Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck) Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)
Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck) Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)
Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck) Комедія “Дівчина без комплексів” (Trainwreck)

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 4
Акторська гра 4+
Режисерська робота 4
Сценарій 4
Резюме мені сподобалось
Чи варто дивитися цілком можна

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті "Rotten Tomatoes" Цей фільм на сайті "Гуртом"

Дивіться також:

"Шпигунка" "Пікселі" “Маленька смерть” “Нестерпні боси 2”

16.11.2015 | 904 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019