Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)

Про фільм
Рік: 2014.
Країна: Австралія.
Час: 96 хв.

Режисер: Джош Лоусон.
В головних ролях: Джош Лоусон, Бояна Новакович, Деймон Херріман, Кейт Малвейні, Патрік Браммелл, Кейт Бокс, Алан Дьюкс, Ліза Маккьюн, Ерін Джеймс, Ті Джей Пауер та інші.

Збори в США: $18 238.

Рейтинг на IMDB: 7,1.
Мій рейтинг: 7,0.

Синопсис

Декілька новел, пов'язаних з темою сексу і кризою в сімейних відносинах. Всі герої новел ці стосунки намагаються так чи інакше налагодити.

Новела перша. Пол і Мев.
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Пол (Джош Лоусон) і Мев (Бояна Новакович) намагаються якось урізноманітнити своє інтимне життя. Пол зізнається Мев в тому, що йому страшенно хочеться пограти язичком з пальцями її ніг. Мев погоджується, а потім і сама зізнається Полу в своїй еротичній фантазії: Мев хочеться, щоб її згвалтували. Причому вона хоче, щоб це був саме Пол. Тільки одна умова - це має бути несподівано, і щоб Мев не знала, що це Пол.

Новела друга. Ден і Еві.
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)В Дена (Деймон Херріман) і Еві (Кейт Малвейні) ніяк не складаються сексуальні відносини. Вони відправляються до психіатра, і той пропонує їм пограти в рольові ігри - мовляв, в такий спосіб можна налагодити сексуальне життя.

Порада лікаря дійсно допомогла, з сексом стало все гаразд, проте Ден дуже несподівано захопився акторством і навіть відправився вчитися в акторську студію, що страшно дратує Еві, яка вважає, що з Дена ніякого актора не вийде.

Новела третя. Річард і Ровена.
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Ця пара протягом тривалого часу намагається завести дитину, але в них нічого не виходить. Для Річарда (Патрік Браммелл) і Ровени (Кейт Бокс) секс вже давно перетворився на суто механічну процедуру, від якої вони не отримують жодного задоволення. І тут Ровена несподівано виявляє, що вона страшенно заводиться, коли Річард плаче. Після цього Ровена починає вишукувати найрізноманітніші способи викликати сльози у чоловіка.

Новела четверта. Філ і Морін.
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Філ (Алан Дьюкс) - товстун-лузер, якого Морін (Ліза Маккьюн) люто ненавидить: вона постійно на нього кричить, відмовляє в сексуальних задоволеннях - загалом, їхнє сімейне життя не ладиться. Філ погано спить, тому постійно засинає на роботі.

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Якось начальник, побачивши що Філ спить на роботі, дав йому баночку з сильним снодійним - щоб Філ врешті-решт висипався і, більше не засинав в офісі.

Філ ввечері висипав цей порошок в чай, але вийшло так, що чашку випила Морін, і одразу відключилася. І тут Філ раптом зрозумів, що міцно спляча дружина подобається йому на порядок більше. Він наряджає її в красиві сукні, дивиться з нею телевізор, просто лежить поруч, і насолоджується тим, що його ніхто не пиляє.

Новела п'ята. Моніка і Сем.
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Моніка (Ерін Джеймс) працює в компанії, що надає послуги людям, які втратили слух. Якось під час нічного чергування хлопець на ім'я Сем (Ті Джей Пауер) просить її виступити перекладачкою під час телефонного дзвінка в службу сексу по телефону.

Рецензія

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death) "Маленька смерть" на сленгу означає оргазм, про це говориться на самому початку картини. Так що назва цілком відповідає дійсності.

Фільм дивитися приємно. Немала заслуга режисера і сценариста картини Джоша Лоусона (він також зіграв Пола) полягає в тому, що тема сексу в фільмі показана дуже природно і натурально. Немає ніякої відрази від усіх цих сексуальних девіацій, і ніщо вас не змушує ніяковіти під час перегляду. Навпаки - все подано дуже делікатно і з гумором.

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Всі новели вийшли по-своєму симпатичними. Мені найбільше сподобалася перша. Та, яка із згвалтуванням. Там і сюжет побудований дуже здорово, і фінал вийшов класний.

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Друга новела з Деном і Еві - теж дуже кумедна. Чоловік, який під час рольових ігор раптом ввійшов в образ і вирішив стати актором, - це дуже смішний хід. Ну і спостерігати за перевтіленням Дена було доволі цікаво.

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Третя новела, в якій Ровена постійно змушує плакати Річарда - мені сподобалася менше всіх. Воно зрозуміло, що такі ігри до добра не доведуть, особливо коли все таємне стане явним. Та й взагалі важко собі уявити секс, коли одна людина плаче.

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Філа з четвертої новели було чисто по-людськи шкода. Не дай бог кому таку дружину, яка тільки й те робить, що постійно пиляє свого чоловіка. Проте, доволі часто зустрічаються і такі пари. Але як вони живуть разом протягом стількох років - ніхто не знає. Навіть вони самі.

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Остання новела з сексом по телефону хоч і трохи вульгарна, але дуже забавна. Ерін Джеймс, яка зіграла Моніку, передала цілу гаму емоцій мовою жестів. Сподобався також її партнер - Ті Джей Пауер, який зіграв Сема, і просив озвучувати його фрази.

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)Що в результаті? Мені сподобалося. Легкі, симпатичні і ненав'язливі історії, які подані з гумором і залишають приємне враження. Тему сексу і складних сімейних стосунків обіграли дуже грамотно і акуратно. Так що цілком є сенс переглянути. Це вам не Голлівуд зі своїми примітивними і вульгарними комедьочками.

Фотогалерея

Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death) Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death) Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death) Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death) Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)
Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death) Трагікомедія “Маленька смерть” (The Little Death)

***

Оцінки за п'ятибальною шкалою
Видовищність 4
Акторська гра 4
Режисерська робота 4+
Сценарій 4
Резюме симпатично
Чи варто дивитися можна

Лінки по темі:

Цей фільм на сайті IMDB Цей фільм на сайті "Rotten Tomatoes"

19.09.2015 | 751 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019