(c) Всі права застережено, 2019

Коротко про розділ

В цьому розділі публікуються невеликі за обсягом замітки на прочитані книги. Читаю я чимало, тому тут можу поділитися з вами своєю думкою.
Рецензії викладаються приблизно раз в місяць: можуть з'являтися раніше, а можуть і пізніше - все залежить від об'єму книги і від бажання читати.
Якщо книжка нудна і нецікава, можу її закинути і не дочитати до кінця. В такому випадку відписуюсь у блозі, але повної рецензії, звичайно, не пишу.

Я - не літературний критик, тому пишу дуже просто - як читач для читача. Прочитав книгу - поділився враженнями. От і все.

Оцінюються книги за декількома категоріями:

1. Читабельність.
Як читається книга - легко, чи важко, нудно і мляво, чи навпаки - швидко і захопливо.

2. Авторський стиль.
Не менш важливим є стиль написання, або авторський стиль - мова, якою написана книга - проста, складна, витончена, груба, вульгарна і т.д.
Адже буває так, що і книга непогана, і сюжет цікавий, однак автор пише так
нудно, так затягнуто, в такі "високі слова" обрамляє, що читати все це діло стає просто неможливо.
Тому авторський стиль, на мою думку, теж відіграє немале значення.

3. Сюжетна лінія.
Що найголовніше в книзі? Звичайно, оригінальний і захопливий сюжет. За це можна пробачити багато недоліків книги. Тому найбільший акцент я роблю саме на літературній основі. Нестандартність, неочікуваність і несподіваність, сміливість, ідейно-смислове та емоційне навантаження, моральний посил до читача - ось за що я найбільше ціню будь-яку книгу.

Ви можете порадити мені прочитати якусь цікаву книгу, але велике прохання описати про що вона, і чому саме я маю її прочитати.
Кажу відразу - Дарью Донцову прошу мені не рекомендувати. Бульварні романи я, слава богу, не читаю. Краще вже якого-небудь "Рожевого слоника" почитати перед сном, тому з подібними рекомендаціями прошу не турбувати.

Всі пропозиції і зауваження пишіть на електронну скриньку

Роман Сисюк

Інформація
Про розділ
RSS-стрічка
Рейтинг книг
Архів
Пошук по сайту
Моя кнопка
Лічильники


Flag Counter