3D-модель Всесвіту
03.02.2018 19:10 | рубрика: наука

Астрофізики представили найдетальнішу симуляцію Всесвіту. До цього часу не вдавалося створити настільки детальну карту Всесвіту з галактиками і сузір'ями. (Звідси)

Над картою працювали дослідники декількох найбільших наукових центрів у світі - Інститут ім. Макса Планка, Гарвардський університет, Массачусетський технологічний інститут та інститут Flatiron.

Для створення найбільш інформативної моделі Всесвіту вчені використовували нові обчислювальні методи.

Модель IllustrisTNG (The Next Generation), окрім іншого, надає можливість вивчити вплив чорних дір на розподіл темної матерії, характер формування і розподілу важких елементів у космосі, а також походження магнітних полів.

У новій моделі Всесвіт відтворюється у формі куба. В IllustrisTNG моделюється формування мільйонів галактик у репрезентативній області Всесвіту, обмеженій поверхнею куба зі стороною майже в один мільярд світлових років. Діаметр спостережуваного Всесвіту становить близько 93 млрд світлових років.

Щоб створити симуляцію Всесвіту, вчені використовували інформацію, отриману з реліктового випромінювання (космічне надвисокочастотне фонове випромінювання, що залишилося після Великого вибуху).

Космічна павутина з газу і темної матерії, що отримується в результаті моделювання з використанням інструменту IllustrisTNG, включає галактики, що близько нагадують реальні галактики за формою і розмірами.

Модель також прогнозує розвиток космосу, особливо щодо темної матерії, яка вражаюче наповнює собою космос.

P.S. По темі.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019