Проект літаючого таксі від Uber
08.11.2017 16:47 | рубрика: наука

Uber показав проект літаючого таксі, запуск якого запланований на 2020 рік. Таксі літатимуть від хмарочоса до хмарочоса, а вже до будинку пасажирів довезе звичайний автомобіль.

Викликати таксі можна буде за допомогою мобільного додатка. Після виклику пасажир повинен піднятися на дах одного з хмарочосів, де є спеціальні майданчики для літаючих таксі, і пройти на посадку, приклавши смартфон до зчитувача на турнікеті. Всіх пасажирів будуть супроводжувати співробітники компанії.

Директор Uber Джефф Холден зазначив, що компанія додала третє місто для тестування таксі в 2020 році - до Далласу і Дубая приєднався Лос-Анджелес.

Він також зазначив, що компанія уклала угоду з NASA, щоб створити нову систему контролю пересування повітрям, в тому числі і для автономних транспортних засобів.

Компанія представила концепцію літаючого таксі в 2016 році, проте самі транспортні засоби ще не готові. У квітні 2017 року компанія оголосила, що демонстраційні польоти почнуться в 2020 році, а повний запуск - ще через три роки.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019