Історичний момент
06.04.2017 19:38 | рубрика: про високе

Це сталося. Сьогодні ЄП проголосував за так званий безвіз. Чому так званий? Бо це не повноцінний безвізовий режим, а візова лібералізація.

Що це означає? Перебувати закордоном ви зможете не більше 90 днів і без можливості працевлаштування. Вам обов'язково знадобиться біометричний паспорт, документи, що підтверджують мету поїздки (запрошення від родичів, знайомих) чи місце проживання (бронювання готелю), поліс медичного страхування і підтвердження планів повернутися в Україну (звичайний зворотній квиток).

Всі ці документи прикордонники також просять показати і за наявності шенгенської візи.

Але це не кінцева процедура. Безвіз ще мають затвердити посли ЄС (26 квітня), Рада ЄС (11 травня), далі йде процедура підписання (15 травня), публікація (22 травня). Початок роботи безвізу - 11 червня. Саме після цієї дати можна буде перетинати кордон.

Також ЄС залишає за собою право в будь-який момент закрити кордони. Рада ЄС попередньо затвердила механізм призупинення безвізу, який може бути застосований до всіх існуючих угод про візову лібералізацію. Причиною може стати великий потік мігрантів, проблема безпеки кордонів тощо.

Висновки робіть самі. Але в будь-якому випадку, це позитив для нас, простих українців.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019