Український календарик
04.02.2017 12:38 | рубрика: Гондурас

Український інститут національної пам’яті пропонує впорядкувати календар державних свят і пам'ятних днів і пропонує для громадського обговорення розроблений ним проект Закону України "Про державні й інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні". 

Кількість святкових вихідних зміниться з 11 (за умови існуючого переносу вихідних може зростати до 20) до 9: замість вихідного дня 8 березня пропонується встановити державне свято і вихідний  Шевченківський день (9 березня).

Замість 1–2 травня - запровадити у другу п’ятницю вересня День сім'ї як вихідний день. Вихідний день 9 травня - День перемоги на нацизмом у Другій світовій війні (це свято залишається державним) перемістити на 8 травня - День пам'яті та примирення.

Ознайомитися з повним текстом проекту закону, пояснювальною запискою до проекту, а також порівняльною таблицею можна тут". (Звідси)

Що тут сказати? Замість того, щоб займатися економікою (реально, а не так, як у нас це роблять), підвищенням рівня життя людей, зниженням податкового навантаження на бізнес, створенням нових робочих місць і т.д і т.п., наші "рехворматори" перейменовують назви вулиць, міст і змінюють свята. ДЕБІЛИ.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019