Фільм "Moonlight"
26.01.2017 10:58 | рубрика: кіно

Збулася давня мрія кіноакадеміків. Нарешті в Голлівуді зняли фільм про негрів-геїв. Баз цієї стрічки світ кінематографу не був би повним. "Moonlight" вже отримав Золотого Глобуса і 8 номінацій на "Оскар", в тому числі як найкращий фільм.

Минулого року зняли "Spotlight" про католицьких священників-педофілів, заповнивши одну з прогалин в світі кіно, а тепер на черзі нігери-геї.

І там така драма, така драма. Ах, у нього (головного героя) було важке дитинство, ах, його мама стала шльондрою, бо не мала грошей, щоб ростити сина (працювати нігери не будуть ніколи в світі, хіба продавати шмаль, чи стояти на панелі), ах, над ним знущалися в школі, ах, там такий зворушливий епізод на березі моря при місячному сяйві (я ледь не розплакався від почуттів), ах, він там пустив сльозу, коли виріс і зустрівся з мамою..

Ех, оце веселуха пішла. Мимоволі складаєтсья враження, що члени жюрі в  більшості своїй теж або педофіли, або скритні гомосексуалісти.

Ну і звичайно, як в таких випадках заведено, картина вже отримала силу-силенну всеможливих престижних нагород (на даний момент 152 перемоги і 219 номінацій), плюс, височезні рейтинги критиків.

Ясно, що Баррі Дженкінс своїм фільмом відразу мітив на "Оскар", або, як мінімум, на номінацію. І знав же, гад такий, що його картину обов'язково включать в список! Адже "Оскар" - він такий білий!

А якщо серйозно, то фільм - повне фуфло. Навіть якщо відкинути в сторону всю цю пікантну тематику. Відверто слабка, провокативна і маніпулятивна драма, яка була знята спеціально з розрахунком на специфічні смаки кіноакадеміків (пригадуємо "Горбату гору"). От і все.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019