Android vs iOS
18.11.2016 18:21 | рубрика: софт

Фахівці з Blancco Technology Group зробили звіт, в якому наведена статистика збоїв мобільних пристроїв двох найпопулярніших програмних платформ - iOS і Android. (Звідси)

Згідно з даними Blancco, за період з липня по вересень 2016 року збої в роботі своїх пристроїв спостерігалися у 62% користувачів iOS, тоді як серед юзерів на Android цей показник значно нижчий - 47%.

Найбільше збоїв було зафіксовано на iPhone 6 - 13% всіх випадків. Друге місце поділяють iPhone 6s (9%) і Apple iPhone 5s (9%). Трійку замикає iPhone 6s Plus з показником 5%. У звіті наголошується на тому, що чимала частина скарг припала на проблеми, пов'язані зі встановленням оновлення iOS 10.

Серед Android-пристроїв найбільше скарг зібрали смартфони компанії Samsung (11%), за нею йдуть Xiaomi (4%), Lenovo і Sony (по 3%), Motorola / LeMobile / Sharp (2%). Якщо говорити про конкретні моделі, то "найкраще" від інших "відзначився" LeEco Le 2 (13%). Друге і третє місце рейтингу найбільш проблемних Android-смартфонів займають Xiaomi Redmi 3S / Xiaomi Redmi Note 3 (по 9%) і Samsung Galaxy S7 Edge (5%).

Якщо розглядати збої в додатках, то на iOS подібні неприємності траплялися частіше, ніж на Android - 65% проти 25%.

Найнестабільнішим додатком на iOS виявився Instagram (14%), за ним з невеликим відривом розташувалися Snapchat (12%) і Facebook (9%).

На Android найчастіше «вилітали» системні програми, такі як IMS Service (32%), Address Book (12%) і Google Play Services (10%).

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019