Концерт "Океан Ельзи" у Львові
13.06.2016 16:36 | рубрика: концерти

В суботу, 11 червня, побував на концерті свого улюбленого гурту "Океан Ельзи", який відбувся на “Арені Львів”.

Послухати Вакарчука прийшло багато людей. Хоча стадіон не був повністю заповнений — за сценою було пусто (що й не дивно), посередині виднілися вільні місця, і фан-зона не була вщерть забита.

Але все це, звичайно, дрібниці. Тому що найголовніше — це особлива атмосфера, яка завжди відчувається під час виступів “Океанів” у рідному Львові.

Виступ, традиційно, розпочався із невеликим запізненням. Десь на годинку-півтори. На сцену “ОЕ” вийшли після 21,00.

А далі.. А далі були майже чотири години божевільного драйву, емоцій, і чимало приємних несподіванок.

Спочатку все розпочалося доволі стримано, але згодом Вакарчук розкочегарився настільки, що стримати його було абсолютно неможливо.

Він запалював по повній програмі: стрибав, роздягався, спілкувався з публікою, розповідав історії, трохи бешкетував, зачаровував.

"Арена-Львів" неодноразово “запалювалась” вогнями під час концерту, що вже стало доброю традицією.

Не обійшлося і без приємних несподіванок. З вуст Святослава пролунала пісня в честь Кузьми, яку він написав саме у Львові під враженням про загибель Скрябіна.

Разом зі Ескендером Іслямовим фронтмен "Океану Ельзи" виконав дуже чуттєву композицію "Обійми". В тому числі і кримськотатарською мовою, окутавшись в кримськотатарський прапор.

Загалом, концерт був неймовірний. Здається мені, що це був найдовший концерт "Океан Ельзи" у Львові, на якому мені доводилось бувати. В підсумку, "Океани" виступали десь 4 години, виконали аж 33 пісні, тричі виходили на біс.

Пісні були найрізноманітніші: починаючи від класики - “Вулиця” (останньою заспівав), “911”, “Квітка”, “Кішка”, “Коко Шанель”, “Друг”, закінчуючи новими композиціями з нового альбому “Без меж” - “Еверест”, “Мить”, “Не йди”, “Сонце”, “Не твоя війна”, “Життя починається знов” і т.д.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019