Морена Баккарін
29.05.2016 15:46 | рубрика: жінки

Бразилійка Морена Баккарін нещодавно зіграла в класному фільмі «Дедпул». Незважаючи на те, що харизматичний герой Раяна Рейнольдса магнітом приковував до себе увагу, актриса не залишилась непоміченою.

Морена Баккарін народилася в Бразилії, в Ріо-де-Жанейро. Її мати знімалася в бразильських серіалах, а батько, італійський журналіст, працював в службі новин.

Коли дівчинці виповнилось 7 років,  батькові запропонували роботу в Нью-Йорку, і сім'я перебралася жити в США.

Морена вчилася в престижних школах, а також активно займалася акторською діяльністю. На одній з шекспірівських тетральних постановок була дублеркою Наталі Портман.

Відправною точкою в її кар'єрі став культовий серіал "Світлячок" Джоса Уідона. З того часу в Баккарін почалася плідна серіальна кар'єра. Вона знімалася в таких шоу як: «Зоряна брама», «В Філадельфії завжди сонячно», «Готем», «Менталіст» і т.д.

До речі, сама Баккарін вважає себе фанаткою серіалів. Серед її улюблених серіалів: «Гра престолів», «Абатство Даунтон» і «Правильна дружина».

У великому кіно актриса засвітилася в доволі посередній комедії Пола Фіга «Шпигунка». Але роль Ванесси в стрічці «Дедпул» багато чого змінила. Подивимось, як надалі буде розвиватися її кар'єра.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019