Дім з вітражем
24.05.2016 11:24 | рубрика: література

"На Варшавському книжковому ярмарку, що тривав 19-22 травня, оголошено 20 книжок, номінованих на премію «Ніке» (пол. «NIKE»), серед яких – книга про Львів «Дім з вітражем» українсько-польської письменниці, журналістки та перекладачки Жанни Слоньовської, - пише видання zbruc.eu з посиланням на «ЛітАкцент» та польські ЗМІ". (Звідси)

«Дім з вітражем» - це дебютний роман Жанни Слоньовської, у минулому львів’янки, нині – мешканки Кракова. Над книгою авторка працювала 4 роки.

В романі вона описала не лише справжні вулички і будинки Львова, а й вустами героїв (мешканців дому з вітражем на вулиці Герцена, 6) переповіла столітню історію України.

Герої роману – чотири покоління жінок (прабабця, бабця, мама і донька). Період становлення української державності (Соломія Крушельницька і визвольні змагання, В’ячеслав Чорновіл і його соратниця, оперна співачка Маріанна) став тлом для інтригуючої любовної історії.

Засновниками премії «Ніке» є видання Gazeta Wyborcza та компанія Nicom Consulting. До участі в конкурсі допускають твори різних жанрів – від художньої літератури до есеїстики та автобіографії.

Лауреат премії отримує статуетку «Ніке», а також грошову винагороду – 100 тисяч злотих (близько 23 тисяч євро).

Обов'язково прочитаю. Ця книга вже є на вітринах книжкових магазинів.

Коментарі (0)


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:

Коментар:

RSSРубрики
Інформація
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019