15 найгірших фільмів 2017 року

***

В документах завалялась заміточка, яку я забув опублікувати. Хотів зробити рейтинг не лише найкращих фільмів, але й найгірших, оскільки всілякого барахла зараз знімають значно більше, ніж хороших фільмів.

В першій десятці публікую фільми, які з моєї точки зору — повний відстій. Далі йдуть картини, які може й не повна фігня, але все одно — жалюгідна і убога підробка, і на них абсолютно не варто витрачати свого часу.

1. "Вбити Гюнтера" (Killing Gunther)

Що цікаво, трейлер до цього фільму виглядав дуже навіть пристойно (можете подивитися в інтернетах, якщо не вірите), а на виході вийшов дикий відстій. Номер один в моєму списку.

2. "Емоджі Муві" (The Emoji Movie)

Явно невдала спроба закосити під відмінний піксарівський мульт “Inside Out” («Головоломка»).

3. "Мумія" (The Mummy)

Повна фігня зі жменькою спецефектів, шкода витраченого часу. Воно, в принципі, було прогнозовано.

4. "Сніговик" (The Snowman)

Цей фільм ганили всі. Подивився, зрозумів чому. Хороші актори, хороша літературна основа, хороший режисер, а фільм вийшов дуже і дуже кволим. Практично фігня. Таке теж буває.

5. "Король Артур: Легенда меча" (King Arthur: Legend of the Sword)

В Гая Річі є два фільми - "Lock, stock.." і "Snatch". Все інше - від лукавого.

6. "Темна вежа" (The Dark Tower)

Убога екранізація роману Стівена Кінга. Книгу я не читав, а от фільмець, на мій погляд, повний відстій.

7. "Мати!" (Mother!)

Давненько я не бачив такого ідіотизму на метр квадратний. Десь так з часів "Неонового демона".

8. "Привид у броні" (Ghost in the Shell)

Невдалий ремейк. Фільм із серії “ні про що”. Краще вже старенький аніме зайвий раз переглянути, їй богу. В прокаті, що цікаво, кіношечка з тріском провалилась, навіть кандидатура Скарлет Йоханссон каси не зробила.

9. "Ліга справедливості" (Justice League)

Десять років готували проект, а вийшло таке барахло, що шкода говорити. Так, це не найгірший фільм планети, але точно один з найгірших в творчому доробку DC.

10. "Історія примари" (Ghost Story).

Суцільна маячня. Кейсі Аффлек практично весь фільм ходить з простирадлом на голові, а Руні Мара ні чорта не розуміє, яким вітром її сюди занесло.

Знаю, що багато глядачів цей фільм хвалять — за оригінальність, за якісь глибокі думки (де вони їх там знайшли, цікаво) і все таке. Але мій вердикт суворий — повна маячня.

11. "Чужий: Заповіт" (Alien: Covenant)

Це ще гірше, ніж “Прометей”. Рідлі Скотту пора зав'язувати з цим “Чужим”, не пішло щось у нього взагалі. Та й касу він зібрав вдвічі меншу, аніж "Прометей".

12. "Життя" (Life)

Майже така ж фігня, як і “Чужий: Заповіт”, тільки в профіль. Набір штампів, нічого цікавого.

13. "Воно" (It)

Чергова дурня по Стівену Кінгу. Школярики і студентики хіба таке можуть дивитися, більш не знаю, на кого воно розраховане.

14. "Валеріан та місто тисячі планет" (Valerian and the City of a Thousand Planets)

Красивий візуал (це єдине, що варте похвали), а сюжет із серії “третій клас, друга чверть”. Все дуже наївно і прогнозовано від першої і до останньої секунди. Дивитися абсолютно не цікаво. Головні персонажі - мимо каси. Люк Бессон давно уже не той.

15. "Джуманджі: Поклик Джунглів" (Jumanji: Welcome to the Jungle)

Убоге кіно. Там і оригінальний фільм далеко не фонтан, хоча парочка забавних моментів в ньому все ж знайдеться, ну а цей - взагалі фігня якась. Мені зовсім не сподобалось.

P.S. В рейтинг не ввійшли «Трансморфери”, “П'ятдесят відтінків ковбаси”, “Resident Devil”, “Мурфики» та інша дурня. Таких фільмів я просто не дивлюся. Хоча й підозрюю, що тоді мій список найгірших фільмів істотно б поповнився.


29.10.2018 | 627 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019