Найкращі відео 2018 року, зняті з дронів, - за версією фестивалю New York City Drone Film

***

В Нью-Йорку в четвертий раз пройшов фестиваль New York City Drone Film. Організатори дводенного заходу обрали переможців у кількох категоріях: «Екстремальні види спорту», ​​«Новини і документальні фільми», «Пейзажі та архітектура», «Шоуріл», «X-Фактор» та інших номінаціях.

"Екстремальні види спорту"

Реклама компанії Audi під назвою «Лижний світ» за участю французького гірськолижника Кандіда Товекса (Candide Thovex). За допомогою склеювання кадрів і комп'ютерної графіки екстремал «зробив» затяжний спуск по трасах планети. Товекс побував на різних локаціях: піску, джунглях, трав'янистих пагорбах і навіть на Великій Китайській стіні.

«Новини і документальні фільми»

Відео порятунку бразильського серфера Педро «Скубі» Вайна (Pedro «Scooby» Vianna), якого накрила 10-метрова хвиля недалеко від узбережжя португальського міста Назаре. Через декілька секунд після інциденту його друг Лукас Чіанка (Lucas Chianca) підібрав його на своєму гідроциклі, але чоловіків швидко наздогнала чергова хвиля, і вони обидва опинилися у воді. На щастя, пригода закінчилася добре.

«Пейзажі та архітектура»

Три хвилини вражаючих пейзажів, зняті фотографом Маркусом Мюллером (Marcus Möller) в невеликому місті в Швеції.

«Розповідь»

Режисер Маккензі Шеппард (Mackenzie Sheppard) зняв короткометражку Donny the Drone про картографічний дрон на ім'я Донні, який набув самосвідомості в результаті зіткнення з птахом. Після цього в безпілотника прокинулася свобода волі і виникло бажання присвятити себе допомозі людям.

«Фрістайл»

Ролик, знятий одним планом з FPV-дрона фахівцем з відеоефектів Робертом Макінтошем (Robert McIntosh) без використання комп'ютерної графіки.

«Дрони»

У цій номінації журі оцінювало селфі, зроблені за допомогою дрона. Перемогла робота «Останні Дрони» про знімок під час зомбі-апокаліпсису.

«Демонстрація дронів»

Відео для баскетбольного клубу НБА "Бостон Селтікс", в якому синхронізована група безпілотників демонструє повітряні акробатичні трюки поряд з гравцями команди. Тому дрони використовуються не тільки як літаючі камери, але і як персонажі в історії.

«Кадр»

Футбольне поле в рибальському селі Хеннінгсвор в північній Норвегії, зняте фотографом Брентом Де Блесером (Brent De Bleser). Взагалі шедевр.

«Шоуріл»

Динамічна нарізка кадрів німецької студії Air V8, що спеціалізується на виробництві відеороликів з використанням радіокерованих мультикоптерів.

«X-Фактор»

Кінорежисер Майк Бішоп (Mike Bishop) спільно з Фондом охорони гепардів (CCF) і приватним заповідником Ерінді зняв короткометражний фільм, що демонструє тварин і ландшафти Намібії - держави в Південній Африці.

Щоб дізнатись більше про NYCDFF, зайдіть на їхній сайт. Там знайдете інші цікаві відео. В тому числі і переможців фестивалю.


08.03.2018 | 542 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019