Перша короткометражка Ніла Бломкампа, створена на ігровому рушію Unity

***

Студія Oats режисера Ніла Бломкампа випустила короткометражний фільм Adam: The Mirror. Картина розповідає про людиноподібних роботів, яких люди виганяють із закритих міст блукати по землі до повного відключення через необхідність їх обслуговувати і за різного роду злочини.

За сюжетом, група машин допомагає своїм "родичам", знімаючи з них блокування на свободу думки і переміщення. Після цього їх відводять до персонажа на ім'я Відображення, який здатний бачити минуле роботів і «знає їхні історії».

Картину повністю створили на ігровій платформі Unity і відрендерили в реальному часі. Стрічка стала продовженням технічної демонстрації, яку фахівці Unity випустили влітку 2016 року для презентації можливостей рушія. Оригінальна картина виграла нагороду Webby Award і була показана на декількох кінофестивалях.

Режисером і одним з сценаристів короткометражки виступив Ніл Бломкамп. Це перший фільм з двох запланованих у всесвіті ADAM, виробництвом яких займається студія Oats. Друга картина має приставку «Пророк» і повинна вийти до кінця 2017 року.

Раніше Бломкамп випустив три короткометражки з чотирьох запланованих в рамках проекту Volume 1. Перші два фільми так чи інакше стосувалися військової тематики: в першому армія опору протистояла інопланетним загарбникам, а в другому солдати у В'єтнамі боролися з містичним річковим Богом. Третій фільм нагадував суміш «The Thing» і «Alien» і розповідав про боротьбу з істотою, що складається з різних частин людських тіл.

Між цими фільмами студія Oats випускала невеликі концептуальні ролики, наприклад 7 липня вийшов короткий скетч про Бога з Шарлто Коплі («Дев'ятий округ») в головній ролі.

Про те, коли вийде четвертий фільм в серії, режисер не розповідав, проте відомо що короткометражка буде називатися «Ліма», а її події відбуватимуться в наші дні.


08.10.2017 | 308 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019