Короткометражка Ніла Бломкампа Zygote

***

Вже третя за рахунком короткометражка режисера «Дев'ятого округу» з Дакотою Фаннінг в головній ролі, яка нагадує суміш «The Thing» і «Чужого».

Події фільму «Зигота» (Zygote) відбувається в недалекому майбутньому на одній зі станцій, розташованих в зоні полярного кола. За сюжетом стрічки, з 98 членів персоналу бази виживають тільки двоє. Вони вимушені тікати від монстра, що складається з частин тіл інших працівників станції. Ситуацію ускладнює ще й те, що істота отримує доступ до свідомості поглинених людей, а її головна мета - вбивати.

В інтерв'ю The Verge Ніл Бломкамп розповів про передісторію «Зиготи»: в 2040 році на Землю обрушився потік астероїдів, що містили унікальні метали і напівпровідники, невідомі людству. Гірничодобувні корпорації швидко виросли і стали аналогом Google в XXI столітті. Один з метеоритів виявився з пасткою всередині: він містив якийсь промінь світла, який «транслює гігабайти даних» прямо в мозок тих, хто його знайде.

Ця субстанція спочатку поглинала всю органіку, а потім почала робити частиною себе людей, перетворюючись на величезного монстра.

Експериментальні короткометражки від студії Oats Studios тривалістю близько 20 хвилин з'являються кожні два тижні, а в перерві між ними публікують короткі концептуальні ролики, або скетчі. Як-от «Бог: Серенгеті» (God: Serengeti) з Шарлто Коплі, де Творець постає в образі жорстокого і лицемірного старого аристократа, який вбиває людей задля розваги.

Два попередніх фільми - Rakka і Firebase - так чи інакше стосувалися військової тематики: в першому армія опору протистояла інопланетним загарбникам, а в другому американські солдати боролися з містичним річковим Богом у В'єтнамі.

Четвертий фільм буде останнім в першому циклі короткометражок режисера. Він отримав назву «Ліма» і повинен вийти 27 липня. Ніл Бломкамп в інтерв'ю розповідав, що це буде трилер, події якого відбуватимуться в наші дні.

Що ж, цікаво буде подивитися.

P.S. Знайшов лише російське озвучення для тих, хто не може дивитися в оригіналі.


13.07.2017 | 402 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019