Короткометражка Ніла Бломкампа Firebase

***

Firebase - другий фільм студії Oats Studios Ніла Бломкампа, випущений в Інтернеті в жанрі фантастики. Першою із трьох запланованих короткометражок була Rakka, яка розповідала історію про вторгнення на Землю раси рептилій-інопланетян.

Тут розповідається про незвичайний інцидент, який стався під час В'єтнамської війни.

Зрозуміло, що за допомогою цих короткометражних фільмів Бломкамп експериментує із змішуванням різних жанрів та стилів кіновиробництва, щоб створювати унікальні історії, які, як не дивно, виглядають доволі знайомими.

Firebase, слідуючи за зразками науково-фантастичних фільмів, нагадує суміш “Хижака” та “X-Files”.

Firebase орієнтується на американського солдата, який зіткнувся із загадковими силами у в'єтнамських джунглях. Після того, як невідомі модифікували людські тіла, ті стали чимось схожим між прибульцями з Rakka та креветками з “Дев'ятого округу”.

В фільмі немає жодних видатних зірок, таких як Сігурні Уівер, але картина вражає іншим. Firebase подобається насамперед як суміш різноманітних науково-фантастичних стрічок та фільмів жахів.

В плані спецефектів єдине незначне розчарування, як і у випадку з “Ракка”, це комп'ютерні ефекти (CGI). Але для такого фільму, який не має великої фінансової підтримки з боку якоїсь гігантської кіностудії, це можна пробачити.

Так що в цілому ентузіазму Бломкампа можна тільки позаздрити. Незважаючи на певний провал в Голлівуді, він продовжує творити і втілювати свої ідеї в життя. За мізерні гроші в нього виходять цілком пристойні фільми. Маю світлу надію, що в режисера все ще складеться.

До речі, вже стала відомою дата виходу третього фільму Zygote - його випустять 12 липня. Потім вийде четвертий короткометражний фільм, який завершить перший цикл короткометражок.

І оскільки сам Бломкамп має намір отримати прибуток від продажів своїх фільмів (до речі, ви також можете підтримати режисера), цілком ймовірно, що ми побачимо подальший розвиток проекту - повнометражні фільми, або ж нові короткометражки.

Словом, to be continued.

Якісне озвучення від AlexFilm.


02.07.2017 | 930 | Коментарі (0)

Поділитись

Сторінки


Найпопулярніше (Top-10)
Інформація
Реклама
Лічильники
(c) Всі права застережено, 2019